PowerColor بازی Radeon RX 7900 XTX Liquid Devil را به تصویر می کشد

PowerColor تنظیم شد تا Liquid Devil آزاد شود

تا کنون تنها یک Radeon RX 7000 دارای خنک کننده مایع است و این ASRock Aqua. این مدل از زمان عرضه بیش از 1400 دلار لیست شده است، بنابراین Liquid Devil لزوماً نباید خیلی سریعتر باشد. صرفاً ارزان تر بودن، ارزش توجه را دارد.

این شرکت برنامه هایی را برای کارت های گرافیک RDNA3 خنک شونده با مایع تایید می کند.

PowerColor قرار است به زودی کارت های RX 7900 خنک شونده مایع را به نام سری Liquid Devil عرضه کند. این شرکت قبلاً چندین مدل “LD” را با بلوک از پیش نصب شده راه اندازی کرده بود و هر بار توسط EK Water Blocks مجهز می شد. تکرار جدید تأیید شده است که از بلوک آب EK نیز استفاده می کند و دارای لهجه های LED آبی مشابه قبلی است.

PowerColor هنوز تاریخ عرضه RX 7900 Liquid Devil را تایید نکرده است، اما با قضاوت از تیزر و اعلامیه های قبلی، احتمالاً به دنبال تاپ های 1-2 هفته ای هستیم. همچنین به احتمال زیاد ما هر دو مدل 7900 XTX و XT را خواهیم دید.

منبع

سری Liquid Devil معمولاً به همان طراحی PCB مجهز به مدل های پرچمدار Red Devil با هوا خنک می شوند. در این مورد، منظور از طراحی VRM 12+3+2 فاز، سه کانکتور برق 8 پین و ویژگی دوگانه بایوس است. علاوه بر این، PowerColor معمولا بهترین تراشه‌ها را برای سری Devil انتخاب می‌کند، بنابراین ساعت‌های بالاتر نباید مشکلی ایجاد کنند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر