PowerColor از سری Radeon RX 7900 XT(X) Red Devil رونمایی کرد

سری Red Devil یک هیت سینک کاملاً جدید مجهز به هشت لوله حرارتی مسی با پوشش نیکل دارند. PowerColor تأیید می کند که گرما از پردازنده گرافیکی AMD Navi 31 که توسط 21 VRM تغذیه می شود در نوع RX 7900 XTX منتقل می شود. نوع XTX همچنین دارای سه کانکتور برق 8 پین خواهد بود.

سری جدید Red Devil دارای هر دو Radeon RX 7900 XTX و RX 7900 XT از آخرین مجموعه دسکتاپ AMD RDNA3 است. این شرکت قرار است دو مدل را روانه بازار کند، اما یک نسخه محدود با صفحه پشتی قابل تعویض نیز وجود خواهد داشت. این صفحه پشتی شفاف دارای نورپردازی RGB است که گدازه های شیطانی را تقلید می کند و همچنین دارای لوگوی بزرگ شیطان سرخ است.

پردازنده‌های گرافیکی PowerColor RX 7900 XT/XTX Red Devil، منبع: PowerColor

منبع: PowerColor

منبع

پردازنده‌های گرافیکی PowerColor RX 7900 XT/XTX Red Devil، منبع: PowerColor

طراحی جدید Red Devil دارای سه فن محوری با طراحی 9 تیغه است که باید دمای GPU را به تنهایی 3 درجه سانتیگراد در مقایسه با طراحی های قبلی کاهش دهد.

پردازنده‌های گرافیکی PowerColor RX 7900 XT/XTX Red Devil، منبع: PowerColor

سری Radeon RX 7900 AMD در تاریخ 13 دسامبر عرضه می شود. این شرکت هیچ اطلاعاتی در مورد سرعت ساعت یا قیمت به اشتراک نمی گذارد. در دسترس بودن این کارت ها نیز ناشناخته بزرگی است. شایان ذکر است که PowerColor سری RX 7900 Hellhound مجهز به دو کانکتور برق 8 پین و طراحی جدید سه فن را منتشر می کند. این کارت ها باید کمتر از سری Red Devil هزینه داشته باشند.

پاورکالر بالاخره از RX 7900 Red Devil خود رونمایی کرد.

Red Devil از PowerColor معرفی رسمی می شود

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر