Phanteks بلوک های آبی Glacier G40 را برای پردازنده های گرافیکی GeForce RTX 4090 معرفی کردPHANTEKS از بلوک های آبی RTX 4000 رونمایی کرد

روتردام، هلند – 29 سپتامبر 2022 – با اعلام نسل جدید کارت‌های GeForce RTX 4000، Phanteks امروز بلوک‌های آبی GPU G40 Glacier را برای کارت‌های سری RTX 4000 رونمایی کرد. بلوک‌های GPU Glacier G40 عملکرد خنک‌کنندگی نهایی را با برخی ویژگی‌های منحصربفرد بلوک آبی برای ساخت سیستم‌های خنک‌کننده آب شگفت‌انگیز به ارمغان می‌آورند.

با اعلام نسل جدید کارت‌های GeForce RTX 4000، Phanteks امروز بلوک‌های آبی GPU Glacier G40 را برای کارت‌های سری RTX 4000 رونمایی کرد. بلوک‌های GPU Glacier G40 عملکرد خنک‌کنندگی نهایی را با برخی ویژگی‌های منحصربفرد بلوک آبی برای ساخت سیستم‌های خنک‌کننده آب شگفت‌انگیز به ارمغان می‌آورند.

بلوک‌های GPU Glacier G40 Phanteks یک راه‌حل خنک‌کننده آب با کارایی بالا ارائه می‌کنند که به صورت سفارشی برای جدیدترین کارت‌های سری GeForce RTX 4000 طراحی شده است. یک jetplate اکریلیک شفاف مستقیماً روی قالب GPU انتقال حرارت بهینه را تضمین می کند. صفحه پشتی در تمام مدل ها گنجانده شده است تا ظاهر یکپارچه تمیزی را ارائه دهد و در عین حال خنک کننده اضافی را به پشت PCB ارائه دهد. علاوه بر این، صفحه سرد مسی با پوشش کامل، به طور مستقیم تمام اجزای حافظه و انتقال انرژی روی PCB را با پدهای حرارتی با کیفیت بالا خنک می کند.

بلوک‌های GPU Glacier G40 همچنین برخی از ویژگی‌های جدید را معرفی می‌کنند، مانند محل اتصال جدید برای مسیریابی بهتر لوله، حتی در شاسی‌های فشرده‌تر. برای بهبود پایداری، یک براکت پشتیبانی از GPU برای اتصال آب بلوک به براکت PCI عقب اضافه شده است، بنابراین GPU ایمن تر نصب می شود.

مانند تمام محصولات Phanteks’ Glacier، بلوک‌های GPU Glacier G40 در تایوان تنها با استفاده از 100% مس، اکریلیک ریخته‌گری شده، پوشش‌های آلومینیومی آنودایز شده و حلقه‌های O بسیار بادوام Viton که در صنایع خودروسازی و هوافضا شناخته شده‌اند، ساخته می‌شوند. نورپردازی یکپارچه D-RGB به زیبایی بلوک آب را تکمیل می کند و می تواند با لوازم جانبی D-RGB و مادربردهای سازگار Phanteks هماهنگ شود.

بلوک‌های GPU Glacier G40 از سری RTX 4000 پشتیبانی می‌کنند و در آینده موارد بیشتری را دنبال خواهند کرد. لطفاً وب سایت Phanteks و رسانه های اجتماعی را برای جزئیات بیشتر در مورد پشتیبانی و در دسترس بودن بررسی کنید.


«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر