Palit یک نسخه ویژه سفید از GPU GeForce RTX 4080 GamingPro را به شما هدیه می دهد


پردازشگر گرافیکی Palit GamingPro در رنگ سفید

یک نسخه بسیار خاص و محدود برای هدیه کریسمس.

پالیت تأیید می کند که RTX 4080 GamingPro که اخیراً معرفی شد، اکنون در رنگ سفید منحصراً از طریق یک هدیه ویژه در دسترس خواهد بود.

Palit RTX 4080 GamingPro White، منبع: Palit

با این حال، آنچه باید به آن توجه شود این است که در حال حاضر (حداقل) تنها یک کارت برای گرفتن وجود دارد. پالیت با فراکتال، سیلورستون و کینگستون همکاری کرده است تا یک هدیه با تم سفید برای کریسمس آماده کند. کارت شبیه به مدل مشکی اصلی است و باید با همان ساعت‌ها عرضه شود. البته مشخص نیست که آیا این مدل اورکلاک شده است یا خیر.

با توجه به اینکه چقدر کار و جزئیات روی این کارت گذاشته شده است، می‌توان تصور کرد که در مقطعی شاهد عرضه GamingPro White برای فروش خواهیم بود. شرکای هیئت مدیره اغلب با موددرها همکاری می‌کنند تا پردازنده‌های گرافیکی با نسخه بسیار محدود را برای موقعیت‌های خاص بسازند، اما به نظر می‌رسد این کارت به تازگی از خط کارخانه خارج شده است.

Palit RTX 4080 GamingPro White، منبع: Palit

این جایزه در 3 ژانویه به پایان می رسد و شما می توانید از طریق لینک زیر شرکت کنید. آنچه باید گفت که در حال حاضر 188 هزار ورودی وجود دارد، بنابراین شانس برنده شدن این کارت نسبتا کم است، اما راه های زیادی برای پیوستن و افزایش شانس بردن این کارت یا هر یک از هدایای شرکا وجود دارد.

منبع: پالیت

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر