OnexPlayer X1 را با APU AMD Ryzen 7 8840U و گوشی های دستی بازی X1 Mini AMD عرضه می کند

OnexPlayer X1 را با APU AMD Ryzen 7 8840U و گوشی های دستی بازی X1 Mini AMD عرضه می کند

بازی X1 با سخت افزار AMD

OnexPlayer در حال راه اندازی یک بازی دستی جدید (قدیمی) است.

X1 Mini و X1 AMD Edition، منبع: OnexPlayer

X1 که در ژانویه معرفی شد و اندکی پس از آن عرضه شد، یک دستگاه بازی دستی بزرگ است که به عنوان یک دستگاه 3 در 1 تبلیغ می شود. این تبلت با صفحه کلید قابل جدا شدن (که مانند لپ تاپ عمل می کند) و کنترلرهای قابل جدا شدن (به عنوان یک دستگاه بازی عمل می کند) عمل می کند. این دستگاه با سری پردازنده های Core Ultra اینتل (یا Core Ultra 5 125H یا Core Ultra 7 155H) معرفی شد. این شرکت به تازگی اعلام کرده است که نسخه AMD به زودی راه اندازی خواهد شد.

سیستم جدید دارای ویژگی خواهد بود پردازنده Ryzen 7 8840U، آخرین APU AMD بر اساس سیلیکون Hawk Point. در واقعیت، مخصوصاً برای بازی، اساساً Ryzen 7 7840U با پردازنده هوش مصنوعی سریعتر است. کاربران به 8 هسته Zen 4 و 12 واحد محاسباتی RDNA 3 دسترسی خواهند داشت. در معیارهای مصنوعی، گرافیک باید با گرافیک Intel Arc ساخته شده در CPU Meteor Lake قابل مقایسه باشد. با این حال، در عمل، پردازنده‌های گرافیکی اینتل به وضوح کندتر هستند و نسخه جدید X1 AMD را برای بازی مناسب‌تر می‌سازد.

X1 AMD Edition، منبع: OnexPlayer

OnexPlayer هنوز تاریخ انتشار را اعلام نکرده است. با این حال، این شرکت تایید کرد که با 1 عرضه خواهد شدصفحه نمایش 0.95 اینچی 120 هرتز و بلندگوهای استریو دارای گواهینامه هارمن. اینها همان مشخصات نسخه اینتل هستند. به نظر می رسد این سیستم به سادگی در حال جایگزینی سخت افزاری است. امیدواریم که این شرکت مقایسه ای کنار هم از هر دو سیستم ارائه دهد.

علاوه بر این، یک تیزر جدید برای آن وجود دارد X1 Mini (تصویر در هدر مقاله)، که نسخه ای با صفحه نمایش کوچکتر است. این شرکت جزئیات کمتری را در اینجا ارائه می دهد، اما تایید شده است مبتنی بر AMD همچنین. اندازه نشان می دهد که اندازه آن می تواند 8 اینچ باشد، قطعا کوچکتر از X1.

X1 Mini، منبع: OnexPlayer

اطلاعات بیشتر در اواخر این ماه در دسترس خواهد بود.

منبع: Onexplayer PRمنبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر