ONEXFLY یک کنسول بازی بسیار نازک با AMD Ryzen 7 7840U APU و پنل 7 اینچی 1080p 120Hz است.

Onexfly یک کنسول جدید توسط One-Netbook است، همان شرکتی که کنسول های پیشرفته OneXPlayer را ارائه می دهد. سال گذشته، این سازنده کنسول دستی و لپ‌تاپ اعلام کرد که محصول نازک‌تر و کوچک‌تری را توسعه خواهد داد که انتظار می‌رفت از پردازنده کم مصرف AMD Mendocino استفاده کند. لیلیپوتینگ. به نظر می رسد، این کنسول به نام Onexfly تقریباً به اندازه سایر کنسول های محبوب موجود در بازار مانند AOKZEO یا AYANEO از CPU رده بالایی برخوردار است.

منبع: Indiegogo

منبع

کنسول Onexfly اکنون در یک پلتفرم تامین مالی جمعی با جزئیات بیشتر فهرست شده است. به نظر می رسد که این محصول هنوز تاریخ عرضه ای ندارد. با این وجود، در صورتی که کمپین تأمین مالی جمعی به زودی آغاز شود، ما اکیداً توصیه می‌کنیم از پیش‌سفارش هر سخت‌افزاری، به‌ویژه قبل از ارسال آن به بازبین‌ها، خودداری کنید.

Ont-Netbook محصول جدیدی با APU Zen4 AMD معرفی می کند.

هفته گذشته One Netbook جزئیات بیشتری از این کنسول شامل رندرهای جدید و برخی مشخصات اولیه را فاش کرد. کنسول به طرز وحشتناکی شبیه است کنسول AOKZOE A2، که چند هفته پیش فاش شد. اگرچه این شرکت ادعاهایی مبنی بر اینکه OneNetbook و AOKZEO هر نوع همکاری دارند را رد کرده است، اما شباهت های آشکاری در طراحی بین هر دو محصول وجود دارد. تفاوت اصلی در اندازه صفحه نمایش است، زیرا Onexfly دارای یک پنل 7 اینچی با وضوح 1920×1080 (16:9) است در حالی که AOKZOE دارای نسبت تصویر متفاوت 16:10 و وضوح 1920×1200 است.

Onexfly به پردازنده 8 هسته ای Ryzen 7 7840U Phoenix بر اساس معماری AMD Zen4 مجهز شده است. این نوع از APU Ryzen 7040 همچنین با 12 واحد پردازشگر گرافیکی یکپارچه با معماری RDNA3 همراه است. این بهترین APU برای چنین محصولاتی است که AMD در حال حاضر در فروشگاه دارد، به استثنای سری Ryzen Z1، که تراشه‌های Phoenix سفارشی برای کنسول‌های ASUS ROG Ally هستند.

کنسول بازی Onexfly منبع: Onexplayer

کنسول بازی Onexfly منبع: Onexplayer

یک کنسول بسیار نازک و بسیار سبک با AMD Ryzen 7 7840U

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر