NVIDIA Streamline 2.4.0 SDK و DLSS 3.7.0 را منتشر کرد

NVIDIA Streamline 2.4.0 SDK و DLSS 3.7.0 را منتشر کرد

DLSS 3.7.0. اکنون در دسترس است، در مسیر DLSS4 برای RTX 50؟

NVIDIA نرم افزار Streamline جدیدی را به همراه کتابخانه های DLSS به روز شده منتشر کرده است.

طبق گفته Redditor 'emoose' که همچنین نویسنده ابزار تغییر پروفایل DLSS است، NVIDIA یک کتابخانه به روز شده Streamline را همراه با به روز رسانی های ارتقاء مقیاس DLSS منتشر کرده است.

NVIDIA's Streamline برای ساده سازی یکپارچه سازی فناوری ارتقاء مقیاس خود و سهولت در ادغام راه حل های ارتقاء مقیاس شخص ثالث توسط توسعه دهندگان طراحی شده است. این تقریباً شبیه DirectSR آینده مایکروسافت است. علیرغم اعلام مایکروسافت، NVIDIA همچنان به ابزارهای Streamline خود متعهد است، زیرا در حال حاضر، در مورد جدول زمانی در دسترس بودن DirectSR شفافیت وجود ندارد.

همانطور که گفته شد، Streamline جدید به روز شده است DLSS 3.7.0 کتابخانه همانطور که توسط emoose اشاره شد، نسخه 3.7.0 قبلاً برای پروفایل های Ray Reconstructions و DLSS-D در دسترس بود، اما برای پروفایل های دیگر موجود نبود. علاوه بر این، یک پیش‌تنظیم E جدید با اسم رمز «eager_donkey» وجود دارد:

پشتیبانی از یک sl از پیش تعیین شده جدید::DLSSPreset::ePresetE اضافه شد. اکنون این پیش‌تنظیم برای DLSS SR است.
اضافه شدن پشتیبانی برای ارتقاء مقیاس آلفا در sl.dlss.

کاربرانی که قبلاً پیش‌تنظیم جدید را امتحان کرده‌اند، ادعا می‌کنند که پیش‌تنظیم جدید حرکت بهتری دارد، با لکه‌دار شدن کمتر. با این حال، تغییرات کوچکتر ممکن است همیشه به راحتی قابل تشخیص نباشد و ممکن است به عنوانی که در حال آزمایش است بستگی داشته باشد. به یاد داشته باشید که با جایگزین کردن یا تغییر تنظیمات از پیش تعیین شده، یکی از پیکربندی‌های غیر استاندارد بازی و فناوری ارتقاء مقیاس استفاده می‌کند، ممکن است همیشه آنطور که انتظار می‌رود کار نکند.

NVIDIA DLSS 3.7.0 تقریباً 18 ماه پس از معرفی سری RTX 40 توسط NVIDIA عرضه شد. به نظر بسیار محتمل به نظر می رسد که این شرکت DLSS 4.0.0 را با سری RTX 50 عرضه کند که باید تا پایان سال جاری اتفاق بیفتد. NVIDIA هنوز جزئیاتی را ارائه نکرده است که فناوری ارتقاء مقیاس جدیدتر چه تغییراتی را در پشته DLSS ایجاد می کند، که در حال حاضر فناوری هایی مانند بازسازی اشعه و تولید فریم را ترکیب می کند.

منبع: NVIDIA Streamline (Github)، Redditمنبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر