NVIDIA GeForce RTX 4080 را با صفحات پشتی سفارشی Diablo IV اهدا می کند

شایان ذکر است که انویدیا در حال حاضر یک نسخه رایگان از Diablo 4 را با پردازنده‌های گرافیکی رومیزی RTX 40 ارائه می‌کند که می‌تواند با این بازی RPG آتی مطابقت کامل داشته باشد زیرا از فناوری DLSS3 پشتیبانی می‌کند.

برای شرکت، فقط از طرفداران خواسته می شود که به توییت عمومی پاسخ دهند @Diablo حساب کنید و تگ #DiabloRTX را اضافه کنید. ارزش تخمینی یک GPU با موضوع GeForce RTX 4080 Diablo 4 1389 دلار است، بنابراین کمی بیشتر از MSRP برای RTX 4080 (1199 دلار).

انویدیا سه پردازنده گرافیکی با موضوع Diablo 4 دارد که می‌توان آن را تقدیم کرد

نه، این پردازنده‌های گرافیکی کاملاً سفارشی یا اصلاح‌شده نیستند، بلکه نسخه Founders خود NVIDIA با یک صفحه پشتی سفارشی هستند. هر صفحه پشتی نشان دهنده یک کلاس متفاوت در سری بازی های RPG است: جادوگر، نکرومانسر و بربر، و شانس برنده شدن در هر یک از آنها برابر است.

منبع: NVIDIA







منبع

کارت های سفارشی RTX 4080 Diablo IV، منبع: Diablo/NVIDIA

برخی از کارت های گرافیک منحصر به فرد برای گرفتن عرضه شده اند. NVIDIA و Blizzard با یکدیگر همکاری کرده‌اند تا سه پردازنده گرافیکی GeForce RTX 4080 را با صفحه‌های پشتی سفارشی ارائه دهند.

این تبلیغات فقط یک روز طول می کشد، بنابراین قبل از انقضای معامله (12 مه 2023 ساعت 6:00 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام) مطمئن شوید که شرایط لازم را انجام دهید. شما می توانید شرایط و ضوابط کامل را پیدا کنید اینجا.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر