NVIDIA GeForce RTX 4070 تنها یک هفته پس از عرضه در لهستان 9 درصد زیر MSRP سقوط کرد.


و به این ترتیب شروع می شود

یک خرده فروش لهستانی قیمت پردازنده گرافیکی NVIDIA را که اخیراً راه اندازی شده است را 9 درصد کاهش داده است.

کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 4070 در لهستان با قیمت 3199 PLN عرضه شد که قیمت نسخه Founders و ارزان‌ترین مدل‌ها با راه‌حل‌های خنک‌کننده دو فن و کانکتورهای برق 8 پین یا همان چیزی است که ما به آن‌ها «کارت‌های MSRP» می‌نامیم. با ورود چهارمین کارت Ada Lovelace برای رایانه های رومیزی، NVIDIA شروع به ارائه مستقیم طرح Founders خود به مشتریان لهستانی کرده است. برای ما راحت است، این قیمت دقیق RTX 4070 در کشور را تایید می کند.

Palit RTX 4070 Dual، یکی از کارت‌های ‘MSRP’ که هفته گذشته عرضه شد. این یک مدل دو شیار و دو فن با کانکتور 8 پین است. مدل Palit GPU اورکلاک کارخانه ای نیست و هیچ ویژگی غیرضروری ندارد که گیمرها آن را ممتاز در نظر بگیرند. با این وجود، این کارت دارای نوار LED RGB کوچک است و حتی دارای یک صفحه پشتی کامل است، بنابراین حداقل آن وجود دارد.

این کارت در حال حاضر با 2913 PLN فهرست شده است که دقیقاً 8.9٪ ارزان تر از MSRP است. شایان ذکر است که این کارت تنها مدلی نیست که قبلاً در زیر MSRP در لهستان فروخته شده است، گیمرها می توانند به راحتی کارت های MSRP را با قیمت 2999 PLN از مارک های دیگر پیدا کنند.

قیمت RTX 4070 در لهستان، منبع: NVIDIA، KRSystem، Ceneo

تا زمانی که به قیمت مربوط می شود، NVIDIA بدیهی است که فضای بیشتری برای کاهش بیشتر دارد، اما این واقعاً خبری نیست زیرا تقریباً هر پردازنده گرافیکی که تا کنون منتشر شده است حاشیه بالاتری در راه اندازی دارد. تنها سوال این است که NVIDIA و AIB چقدر سریع می توانند آن را کاهش دهند.

منبع: سیستم KRS

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر