NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti دارای یک مد حافظه 44 گیگابایتی است

NVIDIA RTX 2080 Ti با چهار برابر حافظه موجود

GeForce RTX 2080 Ti با 44 گیگابایت VRAM، منبع: @wnxod

GeForce RTX 2080 Ti با 44 گیگابایت VRAM، منبع: @wnxod

مشخص شد، شخصی توانسته است 44 گیگابایت حافظه GDDR6 را به این کارت اضافه کند، که در اصل دارای 11 گیگابایت در 352 بیت است. این طراحی غیرمعمول حافظه تا 616 گیگابایت بر ثانیه پهنای باند ارائه می دهد که با کارت های بازی مدرن برابری می کند.

همان طراحی برد توسط TITAN RTX استفاده شده است، که آخرین TITAN بازی بود که NVIDIA ساخته بود. تا 24 اسلات حافظه در هر طرف برد وجود دارد، اما طرف دیگر در RTX 2080 Ti اشغال نشده است. این مد به سادگی ماژول های موجود را به ظرفیت 2 گیگابایت جایگزین می کند و با نصب ماژول ها در پشت، تعداد آنها را دو برابر می کند.

خروجی GPU-Z تأیید می کند که 45056 مگابایت (44 گیگابایت) حافظه با پهنای باند کامل (616 گیگابایت بر ثانیه) نصب شده است. به نظر می رسد که کارت مورد استفاده برای این مد توسط Leadtek ساخته شده است که از طراحی PCB مرجع NVIDIA برای کارت خود استفاده می کند.

یک عکس و اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط @wnxod اولین نگاهی به کارت گرافیک ویژه GeForce RTX 2080 Ti به ما بدهید. معماری تورینگ ممکن است در حال حاضر 5 سال از عمر آن گذشته باشد، اما کارت بازی پرچمدار آن نسل هنوز هم باید نتایج عالی ارائه دهد.

حتی با وجود اینکه اسکرین شات های اطلاعات تشخیصی GPU-Z و DirectX به اشتراک گذاشته شده است، این کارت در واقع در بازی ها یا بنچمارک ها کار نمی کند، همانطور که توسط پوستر تأیید شده است. کارت‌های GeForce که دارای حافظه هستند ممکن است نیاز به BIOS سفارشی یا تغییرات نمایه قدرت کنترل NVIDIA خاص داشته باشند که یک مشکل رایج است.

منبع: @wnxodمنبع

GeForce RTX 2080 Ti با 44 گیگابایت VRAM، منبع: @wnxod

شخصی GeForce RTX 2080 Ti را برای پشتیبانی از 44 گیگابایت حافظه تغییر داده است

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر