NVIDIA GeForce NOW به بازی های رایانه ای ایکس باکس، Call of Duty برای بازگشت به سرویس استریم ابری مجهز می شود

ما قراردادی 10 ساله با NVIDIA امضا کرده‌ایم که به بازیکنان GeForce NOW اجازه می‌دهد بازی‌های رایانه‌های شخصی Xbox و همچنین عناوین رایانه‌های شخصی Activision Blizzard، از جمله COD را پس از خرید، استریم کنند. ما متعهد هستیم که بازی‌های بیشتری را برای افراد بیشتری بیاوریم – هر چند که آنها بازی کنند.

بازی های رایانه ای XBOX در GeForce NOW

کنفرانس در بروکسل تنها چند ساعت پس از تایید مایکروسافت که قرارداد الزام آور 10 ساله با نینتندو را امضا کرد برگزار می شود که بازی های Call of Duty را به پلتفرم آنها می آورد. قرارداد با نینتندو و توافق با NVIDIA فشار اصلی مایکروسافت برای تحت تاثیر قرار دادن رگولاتورهایی است که مخالف خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت هستند.

منبع

مایکروسافت تایید کرد که تمامی بازی‌های ایکس‌باکس که روی رایانه‌های شخصی قابل بازی هستند، اکنون در GeForce در دسترس خواهند بود. احتمالاً بزرگترین خبر این است که این معامله فرنچایز Call of Duty را از زمانی که در سال 2020 حذف شده بود به سرویس GeForce NOW برمی گرداند. اگر این معامله تأیید شود، این امر باعث می شود که سری COD به بیش از 150 میلیون بازیکن برسد.

مایکروسافت امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی با حضور The Verge تأیید کرد که قصد دارد کتابخانه بازی Xbox PC را به NVIDIA GeForce Now بیاورد. این یک سرویس استریم بازی ابری است که واقعاً می تواند از کتابخانه وسیع تری برای جذب گیمرهای بیشتر استفاده کند.

– فیل اسپنسر (@XboxP3) 21 فوریه 2023

سرویس NVIDIA GeForce NOW در حال حاضر یک سطح رایگان ارائه می دهد که به گیمرها امکان دسترسی به جلسات طولانی 1 ساعته را می دهد که در آن می توانند هر یک از بازی های پشتیبانی شده را انجام دهند. همراه با کتابخانه رایانه شخصی Xbox و Game Pass اختیاری، سرویس ابری NVIDIA قطعا توجه زیادی را به خود جلب خواهد کرد.

NVIDIA GeForce NOW ممکن است به زودی از کتابخانه بازی Microsoft Xbox PC پشتیبانی کند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر