NVIDIA DLSS 3.1.0 SDK را منتشر می کند، با ویژگی آپدیت خودکار اختیاری ارائه می شود

این اولین به‌روزرسانی برای NVIDIA SDK از زمان انتشار نسخه 2.4.0 در مارس 2022 است. ویژگی‌های کمی اضافه می‌کند و راهنمای به‌روزرسانی‌شده‌ای را برای توسعه‌دهندگانی که می‌خواهند DLSS را در بازی‌های خود فعال کنند، ارائه می‌کند.

شایان ذکر است که DLSS 3.1.0 برای بازی های DLSS 2 نیز فرورفته است. کتابخانه از پیش کامپایل شده به سادگی Boost Generation Frame را برای سخت افزار پشتیبانی نشده فعال نمی کند. هم اکنون می توانید نمونه ها، راهنمای برنامه نویسی و خود کتابخانه DLSS را از لینک زیر دانلود کنید.

تیم توسعه NVIDIA DLSS نمونه های جدیدی را برای برنامه های Linus و Windows و همچنین کتابخانه DLSS از پیش کامپایل شده جدید ارائه کرده است که اکنون می تواند توسط بازی ها استفاده شود. این کیت برخی از ویژگی های جدید جالب را لیست می کند که اکنون در دسترس توسعه دهندگان بازی قرار خواهند گرفت.

NVIDIA DLSS 3.1.0 SDK، منبع: Github

NVIDIA یک کیت توسعه نرم افزار جدید برای DLSS (Deep Learning Super Sampling) منتشر کرد.

مهمترین آنها توانایی به روز نگه داشتن DLSS است. تابعی به نام “NVSDK_NGX_UpdateFeature” به توسعه دهندگان بازی این امکان را می دهد که در صورت فراخوانی تابع، آخرین به روز رسانی Over-the-Air (OTA) را برای کتابخانه DLSS درخواست کنند. این به طور خودکار کار نخواهد کرد مگر اینکه توسط توسعه دهندگان بازی اجرا شود.

منبع: NVIDIA

منبع

NVIDIA DLSS 3.10 SDK می تواند در صورت تمایل توسعه دهنده بازی به روز بماند.

اگر پشتیبانی از این ویژگی گسترده شود، این بدان معناست که NVIDIA می‌تواند به‌روزرسانی‌های DLSS افزایشی را در بسیاری از بازی‌ها ارائه کند. اما همچنین به این معنی است که با تغییر نسخه DLSS، تست بازی بسیار پیچیده‌تر خواهد شد.

NVIDIA DLSS 3.1.0 SDK، منبع: Github

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر