NVIDIA Diablo IV را با سری GeForce RTX 40 همراه می کند

Diablo 4 رایگان با پردازنده گرافیکی GeForce RTX 40

Diablo 4 یک بازی ویدئویی در سبک اکشن نقش آفرینی است که توسط شرکت Blizzard Entertainment در حال توسعه و انتشار است. این چهارمین قسمت از مجموعه Diablo است و دنباله ای بر Diablo III است. این بازی به طور رسمی در BlizzCon 2019 معرفی شد و از آن زمان تاکنون هیجان و انتظار زیادی از طرف طرفداران این سری وجود داشته است.

این بازی به طور رسمی ماه آینده عرضه می شود و طبق آنچه که به تازگی تایید شده است، بخشی از جدیدترین باندل بازی NVIDIA خواهد بود. این بازی از ماه مارس از طریق برنامه BETA در دسترس بوده و توسط بسیاری از منتقدان به طور کامل تست شده است. ماه گذشته انویدیا اعلام کرد که دیابلو 4 دارای فناوری DLSS 3 خواهد بود.

این تبلیغ از 9 مه 2023 شروع می شود و در 13 ژوئن 2023 به پایان می رسد. اگر در آن بازه زمانی کدی دریافت کنید، تا 13 ژوئیه 2023 فرصت دارید آن را پس‌خرید کنید. لطفاً توجه داشته باشید که کدهای بازخرید قفل منطقه هستند. کدهای پرداخت شده در آمریکای شمالی فقط در آن منطقه قابل بازخرید هستند. برای بازخرید کد، باید یک NVIDIA GeForce Experience و همچنین یک حساب Battle.net داشته باشید. برای دستورالعمل های دقیق تر در مورد نحوه استفاده از کد خود، لطفاً از وب سایت رسمی NVIDIA دیدن کنید.

این باندل به طور رسمی از امروز آغاز می شود و تا 13 ژوئن ادامه خواهد داشت. Diablo 4 به طور رسمی در تاریخ 4 ژوئن عرضه می شود.

منبع: B&H از طريق TechPowerUP

منبع

NVIDIA باندل بازی را با یکی از داغ ترین عناوین امسال، Diablo VI، معرفی کرد.

یک کارت گرافیک واجد شرایط GeForce RTX 4090، 4080، 4070 Ti، یا 4070 یا یک رایانه رومیزی با یکی از کارت های گرافیک فوق الذکر خریداری کنید و بسته نرم افزاری NVIDIA Diablo IV GeForce RTX 40 Series را دریافت کنید. این بسته دارای یک کد دانلود برای Diablo IV است. همچنین محتویات بیشتری دریافت خواهید کرد، مانند زره‌های کوه نوردار و Caparison of Faith Mount، Diablo III Inarius Wings و Inarius Murloc Pet، World of Warcraft Amalgam of Rage Mount و Diablo Immortal Umber Winged Darkness Cosmetics.

تجربه نهایی اکشن RPG را با Diablo IV دریافت کنید. Diablo IV با وجود دشمنان شیطانی برای کشتار، توانایی های بی شمار برای تسلط، سیاه چال های کابوس وار برای پاکسازی، و غارت افسانه ای برای به دست آوردن، تجربه بازی همهجانبه ای را ارائه می دهد. سفر را به تنهایی یا با دوستان از طریق کمپین داستانی جذاب آغاز کنید، یا دنیای مشترکی را کاوش کنید که در آن بازیکنان می توانند در شهرها گرد هم آیند تا تجارت کنند، با هم متحد شوند تا با روسای جهان مبارزه کنند، یا به مناطق PVP فرود آیند تا مهارت های خود را در برابر یکدیگر آزمایش کنند.

نمای کلی بسته نرم افزاری سری GeForce RTX 40 Diablo IV

با توجه به توضیحات بسته، تمام سری های GeForce RTX 40 دسکتاپ بخشی از تبلیغات هستند، از جمله سیستم های از پیش ساخته شده مجهز به این کارت های گرافیک.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر