NVIDIA 20 سپتامبر “GeForce Beyond: Special Broadcast at GTC” را معرفی می کند، سری GeForce RTX 40 وارد می شود

تاکنون هیچ به‌روزرسانی از سوی AMD برای سری Radeon RX 7000 وجود ندارد، اما این شرکت تأیید کرده است که پردازنده‌های گرافیکی RDNA3 تا پایان سال جاری عرضه خواهند شد. به نظر می رسد که انویدیا واقعاً دوباره با پردازنده های گرافیکی نسل بعدی سریع تر خواهد بود، درست مانند سال 2020.

منبع

در 20 سپتامبر NVIDIA یک رویداد ویژه اختصاص داده شده به سری GeForce خواهد داشت. این رویداد بخشی از کنفرانس فناوری گرافیک (GTC) خواهد بود. زمان و تاریخ با سخنرانی جنسن هوانگ، مدیر عامل NVIDIA مطابقت دارد، که یا به این معنی است که سخنرانی اصلی شامل به‌روزرسانی سری GeForce می‌شود یا بخش جداگانه‌ای به GeForce اختصاص داده می‌شود.

GeForce RTX 40 ممکن است تاریخ معرفی خود را داشته باشد

تیزر “Project Beyond” برای پخش ویژه “GeForce Beyond” است.

شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه NVIDIA ممکن است سری جدید خود را در اواخر سپتامبر معرفی کند، اما سری GeForce معمولاً بخشی از GTC نیستند. حداقل در حال حاضر، این تیزر تایید می کند که به روز رسانی برای این سری وجود خواهد داشت، امیدواریم آنهایی که مبتنی بر معماری Ada هستند.

پخش GeForce Beyond، منبع: VideoCardz

اگر این پخش ویژه واقعاً روی سری RTX 40 باشد، NVIDIA ممکن است معماری جدید خود را قبل از اینکه اینتل حتی تمام پردازنده‌های گرافیکی دسکتاپ Arc را منتشر کند، معرفی کند، که برای اینتل مایه تاسف است.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر