NVIDIA سخنرانی اصلی جنسن هوانگ GTC 2023 را در 21 مارس تأیید کرد.

منبع: NVIDIA

منبع

جنسن هوانگ، مدیرعامل انویدیا، در 21 مارس سخنرانی کلیدی خواهد داشت

متأسفانه، در حال حاضر هیچ چیز نشان نمی دهد که سخنرانی اصلی بازی را پوشش دهد. GTC معمولاً مستقیماً با بازی مرتبط نیست، مگر اینکه NVIDIA استثنا قائل شود. کنفرانس GTC در سپتامبر گذشته یکی از آنها بود. بخش جداگانه ای به محصولات GeForce به نام GeForce Beyond اختصاص داده شده است که اولین جزئیات را در مورد معماری Ada Lovelace به ما می دهد.

به طور رسمی GTC 2023 موارد زیر را پوشش خواهد داد: “هوش مصنوعی، فراجهان، فناوری های ابری و محاسبات پایدار”، بنابراین هیچ محصول جدیدی نشان نمی دهد. شایان ذکر است که NVIDIA هنوز پردازنده‌های گرافیکی ایستگاه کاری RTX Ada خود را مجهز به AD103 و پایین‌تر راه‌اندازی نکرده است. ما قبلاً در هفته گذشته نگاهی اجمالی به محصولات تلفن همراه آینده داشتیم. آنها قطعا به زودی می آیند.

NVIDIA تایید کرده است که کنفرانس فناوری گرافیک آینده (GTC) شامل سخنرانی اصلی از بنیانگذار و مدیر عامل آن، جنسن هوانگ خواهد بود. این کنفرانس به طور رسمی در 20 مارس آغاز می شود و تا 23 مارس ادامه خواهد داشت. سخنرانی اصلی برای 21 مارس تایید شده است و شامل موضوعات زیادی است که ممکن است برای علاقه مندان به گرافیک جالب باشد.

GTC 2023 Keynote، منبع: NVIDIA

جنسن هوانگ ماه آینده با ژاکت چرمی خود باز خواهد گشت.

GTC 2023 یک رویداد آنلاین است، بنابراین شانس زیادی برای بازپخش مجدد آن وجود دارد، اگرچه NVIDIA هنوز هیچ نظری در مورد آن نداده است.

شایعات حاکی از آن است که NVIDIA ممکن است کارت گرافیک RTX 4070 را در ماه آوریل معرفی کند، بنابراین به نظر می رسد GTC اواخر مارس زمان مناسبی برای حداقل ذکر این GPU آینده باشد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر