NVIDIA آدرس ویژه SIGGRAPH 2022 را با مدیر عامل Jensen Huang در 9 آگوست اعلام کرد.

به مدیر عامل و رهبران ارشد NVIDIA بپیوندید تا نگاهی اجمالی به آینده دنیای مجازی الهام گرفته از هوش مصنوعی داشته باشید. تحقیقات و فناوری‌هایی را که به این دنیاها قدرت می‌دهند و اینکه چگونه مرزهای جدیدی را برای بیان هنری و خلاقیت باز می‌کنند یا طبیعت را کاملاً تکرار می‌کنند، کشف کنید.

جنسن هوانگ، مدیرعامل و مدیران ارشد NVIDIA در یک آدرس ویژه در 9 آگوست شرکت خواهند کرد. این رویداد به عنوان بخشی از SIGGRAPH 2022 (گروه مورد علاقه ویژه در زمینه گرافیک کامپیوتری و تکنیک های تعاملی)، یک کنفرانس سالانه در زمینه گرافیک کامپیوتری که توسط ACM SIGGRAPH برگزار می شود، برنامه ریزی شده است.

آدرس ویژه NVIDIA در SIGGRAPH 2022

NVIDIA میزبان یک آدرس ویژه در SIGGRAPH 2022 خواهد بود.

جنسن برگشته

در آدرس ویژه سال گذشته، انویدیا کارت گرافیک RTX A2000 و چند فناوری نرم افزاری مانند OmniSurface، GanVerse3D، پلاگین هایی برای Blender و Adobe Premiere یا تأسیس موسسه Deep Learning را اعلام کرد.

منبع: NVIDIA

منبع

نسخه 2022 SIGGRAPH یکی از اولین رویدادهای مهم حضوری برای NVIDIA خواهد بود. مشارکت انویدیا موضوع اصلی «روشن کردن آینده گرافیک» دارد. در مجموع، این شرکت تا 20 رویداد حضوری برنامه ریزی می کند.

آدرس برای روز دوم SIGGRAPH برنامه ریزی شده است. طبق گفته NVIDIA، برای عضویت نیازی به ثبت نام نیست. تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد پخش زنده احتمالی وجود ندارد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر