Noctua خنک‌کننده‌های CPU کم‌حساب را برای پردازنده‌های AMD Ryzen 7000 عرضه می‌کند

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

– رولاند موسیگ (مدیر عامل).

برای مشتریانی که به دنبال بهبود بیشتر عملکرد کولر هستند، کیت مجرای فن اختیاری NA-FD1 اجازه می دهد تا فاصله بین کولر و پانل های جانبی سوراخ دار کیس های Small Form Factor را پر کند. این خنک کننده را قادر می سازد تا هوای تازه را از بیرون از طریق پانل سوراخ دار جذب کند، که بسته به تنظیمات می تواند دمای CPU را تا 5 درجه سانتیگراد یا بیشتر بهبود بخشد.

قیمت های خرده فروشی پیشنهادی

وین، 24 ژانویه 2023 – Noctua امروز جدیدترین محصول اضافه شده به سری موفق خنک کننده های CPU کم مشخصات NH-L9 خود را ارائه کرد.


Noctua خنک کننده های CPU کم مشخصات NH-L9a-AM5 را برای پردازنده های AMD Ryzen ارائه می کند.

با ترکیب حرارتی معروف NT-H1 Noctua، NH-L9a-AM5 و NH-L9a-AM5 chromax.black هر آنچه که کاربران از خنک کننده های بزرگتر Noctua انتظار دارند را با هم ترکیب کرده و یک بسته فوق العاده فشرده و با کیفیت برای ITX و HTPC با پردازنده های AMD AM5 ساخته می شود.

قیمت های خرده فروشی پیشنهادی سازنده به شرح زیر است:

  • NH-L9a-AM5: 49.90 یورو / 44.90 دلار آمریکا
  • NH-L9a-AM5 chromax.black: 59.90 یورو / 54.90 دلار آمریکا

دسترسی

در ارتفاع تنها 37 میلی متر، NH-L9a برای کیس های بسیار باریک ایده آل است و به دلیل ردپای کوچک آن، 100% رم و PCIe سازگاری دارد و همچنین دسترسی آسان به کانکتورهای نزدیک به سوکت را حتی در mini-ITX محکم بسته بندی می کند. مادربردها سیستم نصب سفارشی SecuFirm2™ برای سوکت AM5 نصب را آسان می کند و به لطف فن بسیار بهینه سازی شده NF-A9x14 92 میلی متری که از کنترل سرعت کاملاً خودکار از طریق PWM پشتیبانی می کند، NH-L9a-AM5 به طور قابل توجهی بی صدا کار می کند. نسخه chromax.black با فن مشکی و هیت سینک با روکش مشکی خود این ویژگی ها را با ظاهر مخفی کاری شیک ترکیب می کند.

هر دو خنک کننده جدید از امروز از طریق فروشگاه های رسمی آمازون Noctua در دسترس هستند:

در ارتفاع تنها 37 میلی متر، NH-L9a-AM5 و NH-L9a-AM5 chromax.black جدید انتخابی عالی برای HTPC های ساکت و فوق العاده فشرده یا سیستم های Small Form Factor (SFF) با استفاده از جدیدترین Ryzen مبتنی بر AM5 AMD هستند. پردازنده ها

از آنجایی که خنک‌کننده‌های اصلی NH-L9a برای AM3 و AM4 بیش از 100 جایزه و توصیه از وب‌سایت‌ها و مجلات سخت‌افزاری بین‌المللی دریافت کرده‌اند، نسخه جدید AM5 بر اساس همان طراحی هیت سینک اثبات‌شده ساخته شده است تا عملکرد خنک‌کنندگی بسیار خوبی را برای آخرین پردازنده‌های Ryzen AMD ارائه دهد. .

پردازنده‌های Ryzen 65 واتی AMD برای ساخت سیستم‌های کوچک و در عین حال بسیار قدرتمند ایده‌آل هستند و NH-L9a-AM5 جدید ما خنک‌کننده مناسبی است. به راحتی می‌تواند 7900، 7700 و 7600 جدید را با سرعت‌های فوق‌العاده کم فن خنک کند و اگر مشتریان بخواهند آن‌ها را فراتر از 65 وات برسانند، فضای زیادی برای سر فراهم می‌کند. ما در واقع تا 130 وات را در Ryzen 7950X و 7900X کار کرده ایم!

سایر شرکای فروش به زودی سهام را دریافت خواهند کرد.


محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر