‘NBA 2K24’ در 8 سپتامبر عرضه می شود

این بازی به شدت بر روی شباهت تالار مشاهیر کوبی برایانت تمرکز دارد که به طرز غم انگیزی در یک سقوط هلیکوپتر در سال 2020 در سن 41 سالگی جان باخت. نسخه -fied از NBA 2K23چالش جردن. به گفته سازنده، مانند حالت MJ قسمت قبلی، “برخی از جذاب ترین اجراهای کوبی را بازسازی خواهید کرد و در سفر متعالی او از یک پدیده جوان به یکی از بهترین بازیکنان تمام دوران پیشرفت خواهید کرد.”

این عنوان در سه نسخه عرضه خواهد شد: نسخه کوبی برایانت (نسخه استاندارد)، نسخه Black Mamba و نسخه 25 ساله. نسخه Kobe Bryant 70 دلار برای PS5 و Xbox Series X/S و 60 دلار برای Switch، PC، PS4 و Xbox One قیمت خواهد داشت. Black Mamba Edition ارز مجازی و لیست بلندبالایی از کلکسیون های دیجیتال را با قیمت 100 دلار اضافه می کند. در همین حال، نسخه 150 دلاری 25th Anniversary Edition (فقط تا 10 سپتامبر در دسترس است) همه چیز را از نسخه Black Mamba به همراه یک اشتراک 12 ماهه برای NBA League Pass و سایر کلکسیون های درون بازی اضافه می کند.

2K امروز اعلام کرد NBA 2K24 در 8 سپتامبر وارد خواهد شد. قسمت بیست و پنجمین سالگرد سیم‌کارت بسکتبال طولانی‌مدت، بازی متقاطع بین PS5 و Xbox Series X/S را اضافه می‌کند – اولین مورد برای این سری – در حالی که یکی از بهترین نگهبانان تیراندازی تاریخ لیگ را جشن می‌گیرد.منبع

NBA 2K24 همچنین یک ویژگی فنی جدید به نام ProPlay را برای کنسول های نسل فعلی پلی استیشن و ایکس باکس اضافه می کند که فیلم های NBA دنیای واقعی را به موتور بازی ترجمه می کند. در توضیحات آمده است: «این انیمیشن‌ها و حرکات را از طریق اقدام NBA در دادگاه برای جهش نسلی در اصالت در PS5 و Xbox Series X|S ارائه می‌کند.» 2K می‌گوید در اواخر تابستان بیشتر درباره ProPlay و Mamba Moments به ما خواهد گفت.