MSI Spatium M570 HS PCIe Gen5 SSD را با سرعت خواندن و نوشتن 10000 مگابایت بر ثانیه راه اندازی کرد.

با سرعت از قبل شارژ کنید

SPATIUM M570 HS، اولین نسل نسل 5 مدل سوپرشارژر MSI SSD.

SPATIUM M570 HS از جدیدترین فناوری کنترلر PCIe Gen 5 با فلاش 3 بعدی NAND با کیفیت بالا استفاده می کند و خنک کننده پیشرفته جهشی چشمگیر در عملکرد ذخیره سازی دارد و جدیدترین سرعت انتقال فوق العاده تا 10000 مگابایت بر ثانیه خواندن و خواندن متوالی و متوالی را ارائه می دهد. سرعت نوشتن برای حرفه ای ها، سازندگان محتوا و گیمرها با نصب آسان. ساختار باله انباشته با یک هیت سینک آلومینیومی رنگ برنزی، گرمای M570 را به طور موثر دفع می کند و حداکثر توان را تحت بارهای کاری سنگین حفظ می کند. با رعایت NVMe 2.0 و M.2 2280، SPATIUM M570 HS عملکرد بهینه و دوام طولانی مدت را در انواع ظرفیت 1 ترابایت و 2 ترابایت ارائه می دهد. SPATIUM M570 HS از طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های تصحیح خطای داده‌ها از جمله حفاظت از داده‌های LPDC ECC و E2E پشتیبانی می‌کند و TBW (ترابایت نوشته شده) با رتبه بالا برای دوام و طول عمر عالی همراه با ضمانت ۵ ساله محدود ارائه می‌کند.

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع


سوپرشارژ با نسل 5! MSI نسل بعدی SSD – SPATIUM M570 HS را راه اندازی کرد

[Taipei, Taiwan] MSI، برند سخت‌افزار رایانه‌های گیمینگ پیشرو در جهان، از عرضه مدل نسل بعدی به خط تولید SSD خود – SPATIUM M570 PCIe 5.0 NVMe M.2 HS خبر می‌دهد. با همان نگرش اولیه گیمرها که محصولات MSI را عالی ساخته است، MSI همچنان محدودیت ها را برای آزادسازی عملکرد ذخیره سازی سطح بعدی با جدیدترین فناوری کنترلر PCIe Gen 5 و فلش 3 بعدی NAND پیشرفته ادامه می دهد و تا 1.5 را ارائه می دهد. سرعت خواندن/نوشتن در مقایسه با SSD های نسل قبلی، برابر است. در SPATIUM M570، هیت سینک برنزی رنگ آلومینیوم، اتلاف گرما را بهبود می بخشد تا سرعت انتقال را برای حرفه ای ها، سازندگان محتوا و گیمرها حفظ کند تا در زمان تأخیر یا پردازش گیگابایت فایل، میلی ثانیه های ارزشمندی به دست آورند. سایر فناوری‌های بهبود عملکرد شامل بافر کش DRAM و کش SLC است.

نرم‌افزار پیشرفته برای نظارت بر وضعیت SSD و پشتیبان‌گیری از داده‌ها توسط Actiphy
MSI یک راه حل نرم افزاری پیشرفته با نظارت بر وضعیت سیستم و پشتیبان گیری از داده ها را ارائه می دهد که در MSI Center تعبیه شده است. در حین استفاده از مرکز MSI، کاربر می تواند اطلاعات جامعی در مورد وضعیت SSD از جمله سلامت درایو، ظرفیت استفاده شده و دمای کار فعلی مشاهده کند.


محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر