MSI کارت گرافیک های سفارشی AMD Radeon RX 7900 را در سه ماهه اول 2023 عرضه می کند

MSI معمولاً بسیار مشتاق است که طرح‌های نمونه اولیه را هفته‌ها قبل از ورود به تولید انبوه نشان دهد. با این حال، این بار این شرکت حتی یک رندر از مدل مورد انتظار RX 7900 منتشر نکرده است. با این حال، طراحی ممکن است به طور چشمگیری تغییر کرده باشد، یا هنوز در حال توسعه است و انتخاب نهایی انجام نشده است. در هر صورت، به این زودی ها انتظار کارت های MSI RX 7900 را نداشته باشید.

منبع: آندریاس شیلینگمنبع

MSI کارت های مرجع AMD RX 7900 را راه اندازی نخواهد کرد

– آندریاس شیلینگ 🇺🇦 (@aschilling) 16 دسامبر 2022

این واقعیت که MSI کارت های Radeon 7900 خواهد داشت، تعجب آور نیست، این شرکت چند روز پیش در توییتر تایید کرد. چیزی که مایه تعجب است این است که این مدت طولانی و به وضوح دیرتر از آنچه در توییت به نظر می رسد طول می کشد.

MSI یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کارت گرافیک است، اما برخلاف گیگابایت یا ایسوس، آنها هنوز هیچ کارت Radeon RX 7900 را عرضه نکرده اند. در واقع، این شرکت حتی یک مدل مبتنی بر مرجع را که خود AMD برای همه شرکا عرضه می کند، نشان نداد.

گزارش‌هایی که MSI هیچ کارت Radeon RX 7900 XT(X) نخواهد داشت صحت ندارد. MSI از طرح های MBA (ساخته شده توسط AMD) صرف نظر می کند و طرح های سفارشی را در سه ماهه اول 2023 ارائه خواهد کرد.

MSI اکنون به Andreas Schilling (HardwareLuxx) تایید کرده است که کارت‌های Radeon RX 7900 در راهند، با این تفاوت که تا سه ماهه اول سال 2023 عرضه نمی‌شوند.