MSI منابع تغذیه ATX 3.0 را با کانکتور 12VHPWR دو رنگ برای مونتاژ ایمن‌تر عرضه می‌کند.

جدیدترین سری واحد منبع تغذیه سری MAG GL به ارائه کامل واحدهای منبع تغذیه آماده PCIe 5.0 MSI در کل مجموعه خود کمک می کند، علاوه بر این که با ATX 3.0 سازگار است و PCIe 5.0 آماده با کانکتورهای 16 پین بومی است که به رنگ زرد طراحی شده اند تا شناسایی مونتاژ را بهبود بخشد. این یک واحد منبع تغذیه دارای گواهی طلای 80 پلاس است که کاملاً ماژولار، تک ریلی با ساختار DC به DC است. تنها با توجه به ویژگی‌های ذکر شده، می‌توان فهمید که این یک منبع تغذیه است که برای مقابله کامل با آخرین کارت‌های گرافیکی با کارایی بالا و در عین حال حفظ منبع تغذیه پایدار طراحی شده است. منبع تغذیه 140x150x86 میلی متر است، که به این معنی است که می تواند به راحتی در اکثر شاسی های micro-ATX قرار بگیرد.MSI از آخرین منبع تغذیه ATX 3.0 استقبال می کند

منبع تغذیه ATX 3.0
منبع تغذیه سری MAG GL ATX 3.0 که به طور کامل از کارت های گرافیک سری 40 NVIDIA GeForce پشتیبانی می کند و با استاندارد PCIe 5.0 و PSDG اینتل (راهنمای طراحی منبع تغذیه) ATX 3.0 مطابقت دارد. استاندارد ATX 3.0 به این معنی است که منبع تغذیه می تواند تا 2 برابر مصرف انرژی کل و 3 برابر انرژی GPU را در حالی که از کانکتورهای اصلی 16 پین PCIe استفاده می کند که می تواند تا 600 وات برق را لوله کند و استفاده از آداپتورها را کاهش دهد و فضای مونتاژ را بهینه کند. اکنون منابع تغذیه MSI ATX 3.0 در کل سری موجود است و گزینه های زیادی را برای انتخاب منبع تغذیه مورد نیاز خود ارائه می دهد. (فقط MAG A850GL PCIE5 و MAG A750GL PCIE5)

کابل 16 پین دو رنگ MSI
با بررسی موارد گزارش شده از سوختن کانکتورهای منبع تغذیه هنگام جفت شدن با کارت‌های گرافیکی پیشرفته، دلیل اصلی را شناسایی کرده‌ایم: اتصال درست کانکتورها و آسیب‌دیدگی پین‌های کانکتور از سقوط. با این کابل جدید، هر دو مشکل را با موفقیت حل می کنیم.

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر