MSI مخفیانه از GeForce RTX 4090 AERO S با فن دمنده رونمایی کرد که اکنون در چین موجود است

MSI RTX 4090 AERO S، منبع: ShiinaChaos

این کارت مجهز به پردازنده گرافیکی AD102-300 با 16384 هسته CUDA و 24 گیگابایت حافظه GDDR6X است. اگرچه MSI مشخصات رسمی را ارائه نکرده است، اما بسیار محتمل است که این کارت به TDP 450 وات محدود شود، مشخصه رایج مدل‌های بلوئر RTX 4090. اکثر این کارت‌ها دارای آداپتورهای برق 3×8 پین تا 12VPHWR 450 واتی هستند که این اطمینان را می‌دهد که برای جلسات کاری طولانی‌تر آب اضافی در دسترس نخواهد بود.

MSI RTX 4090 AERO S، منبع: ShiinaChaos

با کمال تعجب، این نسخه بدون اعلام رسمی منتشر شد و زمانی که توسط یکی از خوانندگان ما کشف شد توجه ما را به خود جلب کرد. در حال حاضر، این طراحی جذاب به طور انحصاری در بازار چین موجود است.

منبع: ShiinaChaosمنبع

MSI طراحی دمنده RTX 4090 را برای چین معرفی می کند

طراحی نوع دمنده با طراحی رایج فن محوری که معمولاً توسط تقریباً همه کارت‌های RTX 4090 موجود در بازار استفاده می‌شود، فاصله دارد. با این حال، MSI AERO S در این مرحله از این قاعده مستثنی نیست و حتی در ماه گذشته شاهد عرضه‌های جدیدی بودیم.

این شرکت کارت گرافیک جدید RTX 4090 AERO S را معرفی می کند.

چیزی که در میان طرح‌های blower RTX 40 رایج است، نام تجاری حداقلی است، احتمالاً برای جلوگیری از توجه غیر ضروری NVIDIA. همانطور که قبلاً در سری RTX 30 دیده‌ایم، NVIDIA نسبت به چنین طراحی‌هایی استقبال نکرد. معرفی کارت‌های ارزان‌تر GeForce RTX با طرح‌های دمنده ممکن است به عنوان یک تهدید بالقوه برای مدل‌های RTX ایستگاه کاری آن عمل کند. این کارت‌ها قابلیت‌های مشابه سری رسمی رسمی RTX ADA حرفه‌ای را ارائه نمی‌کنند، با این حال حجم‌های کاری فشرده زیادی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را به همین راحتی در حافظه کوچک‌تر و با درایورهای محدود اجرا کرد.

MSI RTX 4090 AERO S، منبع: ShiinaChaos

کسی از این rtx4090 با کولر دمنده از msi اطلاعی داره؟ مدل روی جعبه “GeForce RTX 4090 AERO S 24G” است و کد SN نشان می دهد که این کارت گرافیک در آوریل 2023 ساخته شده است. من هیچ اطلاعاتی در مورد این کارت در اینترنت پیدا نکردم.🤔 pic.twitter.com/mvHIrf3ROj

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر