MSI لپ‌تاپ‌های Prestige 16 Mini-LED با Intel Alder Lake-P را معرفی کرد

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

MSI Prestige 16 عملکرد GPU مجزای مناسبی از NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Ti دارد و اولین لپ‌تاپ Prestige است که دارای یک پنل مینی LED با نسبت 16:10 است. با فناوری رنگ واقعی MSI، به محدوده دینامیکی بالا (HDR) با استاندارد DisplayHDR 1000 می رسد که به طور قابل توجهی محدوده دو عامل مهم – نسبت کنتراست و دقت رنگ را افزایش می دهد. به لطف Dynamic Cooler Boost، فناوری حرارتی دو فن ثبت شده MSI، Prestige 16/Prestige 16 EVO لپ تاپ های قدرتمندی هستند که صدای پس زمینه کمتر از 35 دسی بل را حفظ می کنند. برای کاربران تجاری که اغلب کنفرانس‌های آنلاین برگزار می‌کنند، می‌توانند انتظار داشته باشند که با میکروفون چهارگانه و سنسور نور محیطی که همراه با راه‌حل حذف نویز هوش مصنوعی ارائه می‌شوند، تجربه کنفرانس ویدیویی روانی داشته باشند.

برای کاربران تجاری که خواهان یک لپ تاپ پاسخگو و بادوام هستند، Prestige 16 EVO دارای گواهینامه Intel® EVO™ Platform است. همچنین به طور انحصاری از راه حل Tobii Aware در میان مجموعه Prestige پشتیبانی می کند.MSI پنل Mini-LED را به Prestige 16 معرفی کرد، عضوی جدید در سری Prestige

[Aug 16th, 2022]، (تایپه، تایوان) MSI سری Prestige خود را با اعضای جدید Prestige 16 و Prestige 16 EVO به روز کرده است. هر دو در رنگ نقره ای شهری و مجهز به پردازنده Intel® 12th Core™ i7، ابزارهای بهره وری قدرتمندی هستند که کاربران تجاری می توانند واقعاً از آنها قدردانی کنند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر