MSI از سری کارت‌های گرافیک RTX 4070 Gaming Trio و Ventus رونمایی کرد

مشخصات فنی

[Taipei, Taiwan] MSI به‌عنوان یک برند پیشرو در سخت‌افزار True Gaming، مفتخر است که خط جدید کارت‌های گرافیک مجهز به پردازنده گرافیکی NVIDIA® GeForce RTX 4070 را معرفی کند. مجموعه‌ای از سری‌های نمادین GAMING TRIO و VENTUS با جدیدترین فناوری‌های گرافیکی، برد مدار پیشرفته، و طراحی خنک‌کننده پیشرفته همراه هستند. این کارت‌ها به گونه‌ای ساخته شده‌اند که عملکرد بهینه و کارایی بهتر را ارائه دهند، در حالی که دمای پایین را حفظ کرده و تقریباً بی‌صدا می‌مانند.

سری RTX 4070 VENTUS

GPU GeForce RTX 4070 شامل تمام پیشرفت‌های معماری NVIDIA® Ada Lovelace، از جمله استانداردهای جدید در بازی‌ها مانند رندر عصبی DLSS 3 و فناوری‌های ردیابی پرتوهای بلادرنگ است. GeForce RTX 4070 با قیمت پایه 599 دلار، اکثر بازی های مدرن را با سرعت بیش از 100 فریم در ثانیه با وضوح 1440p اجرا می کند.

دسترسی
انتظار می‌رود کارت‌های جدید MSI GeForce RTX 4070 از 13 آوریل 2023 در دسترس باشند.


سری محبوب VENTUS با ارائه بیشترین رویکرد متمرکز بر عملکرد، سنگ بنای سری GeForce RTX 4070 است. کارت‌های VENTUS که تجسم فلسفه طراحی اسپارتی بدون حاشیه هستند، ملزومات لازم را برای انجام هر کاری در دست دارند. یک سیستم خنک‌کننده قوی مجهز به سه یا دو فن برنده جایزه TORX 4.0، یک صفحه پشتی تقویت‌کننده و زیبایی‌شناسی کاملاً گرد، این کارت گرافیک را برای هر ساختی مناسب می‌کند. هر دو نسخه سه فن VENTUS 3X و دو فن VENTUS 2X GeForce RTX 4070 در دسترس خواهند بود.

سری GAMING TRIO


MSI کارت گرافیک های سفارشی NVIDIA® GeForce RTX 4070 Series را منتشر کرد

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

GAMING TRIO DNA نمادین خود را با ظاهری تازه و ملایم و در عین حال آشنا حفظ می کند. در همین حال، می تواند همان تعادل عالی بین عملکرد، خنک کننده و نویز کم را که گیمرها به آن اعتماد کرده اند، حفظ کند. پیشرو این سری محصولات به روز شده، طراحی تکاملی TORX Fan 5.0 با جفت سه تیغه فن است که با یک پیوند بیرونی به هم متصل شده اند و لبه ای را تشکیل می دهند که جریان هوا را به سیستم خنک کننده به روز TRI FROZR 3 متمرکز می کند. RTX 4070 GAMING TRIO دارای صفحه پایه مسی با نیکل اندود شده و حداکثر 6 لوله هسته در هسته هیت سینک است که گرما را به طور موثر دفع می کند. یک صفحه پشتی فلزی با طراحی باز شدن جریان، کارایی و استحکام اتلاف گرما را به کارت گرافیک اضافه می کند و در عین حال عملکرد خنک کننده غیرفعال را از طریق اجرای پدهای حرارتی ارائه می دهد. Mystic Light نمای بیرونی کارت گرافیک را زینت می دهد و از طریق Mystic Light Sync و Ambient Link رنگ را همگام با بقیه رایانه شخصی روشن می کند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر