Microsoft PC Game Pass در اواخر سال جاری برای NVIDIA GeForce NOW عرضه می شود

کتابخانه PC Game Pass در اواخر سال جاری برای همه کاربران NVIDIA GeForce NOW باز خواهد شد

– مایکروسافت

امروز به اشتراک گذاشتیم که اعضای Game Pass به زودی می‌توانند از طریق Nvidia GeForce NOW بازی‌های PC منتخب را از کتابخانه پخش کنند. این کار باعث می‌شود کاتالوگ PC Game Pass در هر دستگاهی که GeForce NOW روی آن پخش جریانی می‌کند، مانند رایانه‌های شخصی، مک‌ها، کروم‌بوک‌ها، دستگاه‌های تلفن همراه، تلویزیون‌ها و موارد دیگر پخش شود، و ما آن را در ماه‌های آینده عرضه خواهیم کرد. ما از آینده خود هیجان زده هستیم – برای رشد صنعت، ارائه عناوین جدید و عالی هر سال، ارائه راه‌های بیشتری به شرکا برای ارائه و دسترسی به بازی‌ها و ارائه راه‌های متعدد برای بازی همه آنها، در هر جایی که بازیکنان ما می‌خواهند بازی کنند. ما مشتاقانه منتظریم تا با جامعه خود به این سفر برویم.

مایکروسافت مجموعه کامل PC Game Pass خود را برای کاربران GeForce NOW فعال می کند

مایکروسافت امروز اعلام کرد که بازی‌های منتخب از کتابخانه PC Game Pass، احتمالاً شامل برخی از عناوین EA Play، از طریق سرویس پخش NVIDIA در دسترس خواهند بود. این باید پشتیبانی از بسیاری از دستگاه‌های جدید را بدون هزینه اضافی برای جلسات کوتاه افزایش دهد، زیرا سرویس پخش بازی NVIDIA در یک ردیف 1 ساعته رایگان در دسترس است. کسانی که جلسات بازی طولانی‌تر و استریم با کیفیت بالاتر را ترجیح می‌دهند، ممکن است به ارتقای سطح جدید RTX 4080 فکر کنند.

منبع: آستانه، مایکروسافت

منبع

سرویس GeForce NOW روی رایانه‌های شخصی، مک‌ها، کروم‌بوک‌ها و تلویزیون‌ها کار می‌کند و به جعبه‌های راه‌اندازی مبتنی بر اندروید، تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند اشاره نکنیم. تبدیل آن دستگاه ها به دستگاه پخش بازی رایانه شخصی از راه دور ممکن است به زودی فقط به یک اتصال اینترنتی خوب و یک صفحه کلید/ماوس یا یک صفحه بازی نیاز داشته باشد.

شایان ذکر است که مایکروسافت فقط می‌گوید که بازی‌های «انتخابی» در دسترس خواهند بود، نه کتابخانه کاملی که بیش از 100 بازی دارد. طبق این پست، پشتیبانی GeForce NOW در ماه های آینده باز خواهد شد، اما نه مایکروسافت و نه NVIDIA تاریخ دقیق راه اندازی را تایید نکرده اند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر