Microsoft Copilot بر روی تمامی دستگاه های متعلق به کنگره مسدود شده است

Microsoft Copilot بر روی تمامی دستگاه های متعلق به کنگره مسدود شده است

به گفته کارمندان کنگره ایالات متحده دیگر نمی توانند از Copilot مایکروسافت در دستگاه های دولتی خود استفاده کنند Axios. این نشریه گفت که یادداشتی از کاترین شیپندور، مدیر ارشد مجلس نمایندگان دریافت کرده است که به کارکنان کنگره گفته است که چت ربات هوش مصنوعی اکنون رسما ممنوع است. ظاهراً، دفتر امنیت سایبری، Copilot را به دلیل تهدید نشت داده‌های مجلس به سرویس‌های ابری غیر تایید شده توسط خانه، یک خطر تلقی کرده است. در حالی که هیچ چیز مانع استفاده از Copilot بر روی تلفن‌ها و لپ‌تاپ‌های خود نمی‌شود، اکنون در تمام دستگاه‌های ویندوزی که متعلق به کنگره هستند مسدود خواهد شد.

تقریباً یک سال پیش، کنگره همچنین محدودیت شدیدی برای استفاده از ChatGPT تعیین کرد که از مدل‌های زبان بزرگ OpenAI پشتیبانی می‌کند، درست مانند Copilot. کارمندان را از استفاده از نسخه رایگان چت بات بر روی رایانه های House منع کرد، اما به آنها اجازه داد به استفاده از نسخه پولی (ChatGPT Plus) برای تحقیق و ارزیابی به دلیل کنترل های شدیدتر حریم خصوصی آن، ادامه دهند. اخیراً، کاخ سفید قوانینی را فاش کرد که آژانس‌های فدرال باید در مورد هوش مصنوعی مولد از آنها پیروی کنند، که تضمین می‌کند هر ابزاری که استفاده می‌کنند «حقوق و ایمنی» آمریکایی‌ها را به خطر نمی‌اندازد.

مایکروسافت گفت Axios که نیاز کاربران دولتی به الزامات امنیتی بالاتر را تشخیص می دهد. سال گذشته، نقشه راه ابزارها و خدماتی را که برای استفاده دولتی در نظر گرفته شده است، از جمله سرویس Azure OpenAI برای بارهای کاری طبقه بندی شده و نسخه جدید دستیار Copilot مایکروسافت 365 اعلام کرد. این شرکت گفت که همه آن ابزارها و خدمات دارای سطوح بالاتری از امنیت هستند که آن را برای مدیریت داده های حساس مناسب تر می کند. دفتر Szpindor، با توجه به Axios، نسخه دولتی Copilot را هنگامی که در دسترس قرار گیرد، قبل از تصمیم گیری در مورد استفاده از آن در دستگاه های House ارزیابی می کند.

منبع