Meta's Threads کلون Tweetdeck خود را دریافت می کند

Meta's Threads کلون Tweetdeck خود را دریافت می کند

نسخه وب Threads به زودی می تواند بسیار مفیدتر باشد. متا شروع به آزمایش سفارشی می کند که به کاربران امکان می دهد چندین موضوع، جستجو و حساب را در یک نمای واحد ردیابی کنند.

افرادی که بخشی از آزمون هستند می‌توانند «ستون‌های پین‌شده» را تنظیم کنند که به‌روزرسانی‌ها را در مورد موضوعات، برچسب‌ها، حساب‌ها یا عبارات جستجوی خاص ردیابی می‌کند. کاربران همچنین می توانند انتخاب کنند که این ستون ها به طور خودکار با محتوای جدید به روز شوند. بر اساس اسکرین شات های به اشتراک گذاشته شده توسط مارک زاکربرگ، ستون های Threads جدید به نظر می رسند زیاد مانند Tweetdeck، برنامه دسکتاپ که مدت ها مورد علاقه کاربران قدرتمند توییتر بود. این برنامه اکنون فراخوانی شده و فقط برای مشترکین پولی X در دسترس است.

این آزمایش آخرین نشانه ای است که متا به دنبال تبدیل Threads به منبع قابل اعتمادتری برای اطلاعات بلادرنگ است. این شرکت همچنین یک برگه و موضوعات را برای جستجو اضافه کرده است. اما امکان ردیابی فیدهای چندگانه به‌روزرسانی‌ها به طور همزمان مفیدتر است. همچنین می‌تواند به شکایات طولانی‌مدت درباره فید الگوریتمی Threads «برای شما» رسیدگی کند، که تمایل دارد ترکیبی تصادفی از پست‌های چند روزه و داستان‌های شخصی عجیب و غریب از حساب‌های غیر مرتبط را نشان دهد.

مشخص نیست چند نفر در آزمایش اولیه متا از این ویژگی شرکت خواهند کرد، اگرچه آدام موسری گفت که این شرکت به دنبال بازخورد در مورد تغییرات است. اما این شرکت اغلب تغییرات عمده Threads را ابتدا برای گروه کوچکی از کاربران قبل از اینکه آنها را به طور گسترده در دسترس قرار دهد اعمال می کند.

منبع