Meta اکنون به شما امکان می دهد با استفاده از یک آواتار کارتونی تماس ویدیویی برقرار کنید

شایان ذکر است که سازنده آواتار به شما اجازه می‌دهد، اما این پاها هنگام برقراری تماس‌های ویدیویی نشان داده نمی‌شوند (با عرض پوزش، فتیشیست‌های دیجیتالی پا). آینده. همچنین، هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید آواتار دیجیتال شما باید شبیه شما باشد، بنابراین با دوستان خود به عنوان یک لاما سخنگو تماس ویدیویی برقرار کنید.منبع

این شرکت این را به‌عنوان «گزینه سوم» قاب می‌کند که بین تماس فقط صوتی و تماس ویدیویی کامل قرار دارد. می‌توانید در مکالمات ویدیویی شرکت کنید، اما این آواتار شما خواهد بود که سایر شرکت‌کنندگان می‌بینند، و شما را آزاد می‌گذارد که یک ماسک صورت مجلل بپوشید یا در یک آپارتمان نامرتب دراز بکشید. این ویژگی اکنون برای کاربران مسنجر و اینستاگرام در دسترس است.

این یک راز آشکار است که بسیاری از مردم واقعاً از تماس ویدیویی خوششان نمی‌آید، مگر اینکه برای اولین بار با نوزاد یا چیزی ملاقات کنید. چه کسی می خواهد موهای خود را فقط برای پاسخ دادن به تلفن شانه کند؟ متا دعاهای ما را اجابت کرده است و آواتارهای کارتونی را به دنیای ویدئو کنفرانس می آورد.

متا به طور پیوسته تمرکز خود را بر روی سیستم ایجاد آواتار خود قرار داده است و اخیراً اعلام کرده است که کاربران کارتونی لیل از اسکمپ کردن استفاده می کنند. سازنده آواتار اجازه می دهد تا چهره و بدن واقعی شما را نشان دهد. این سیستم در ابتدا برای استفاده در برنامه های کاربردی VR ایجاد شد اما از آن زمان به گوشی های هوشمند و موارد مشابه منتقل شده است.