MaxSun همچنین پردازنده گرافیکی GeForce RTX 4070 Ti با پوشش گرافیتی را معرفی کرد

اگر می خواهید GPU شما متمایز باشد، MaxSun iCraft جدید ممکن است کارت عالی برای شما باشد. این برند حداقل سه کارت جدید RTX 40 را در این هفته منتشر کرد، سری MGG (Mega Gamer) و این نوع جدید iCraft. با این حال، این شرکت هنوز یک مدل RTX 4090 را عرضه نکرده است.

منبع: MaxSun

منبع

این مدل اورکلاک شده کارخانه ای تا 2640 مگاهرتز است، بنابراین در مقایسه با مشخصات مرجع NVIDIA، اورکلاک 1.1٪ است. TDP به 300 وات (+15 وات) افزایش یافته است در حالی که خنک کننده به یک راه حل سه فن متکی است.

MaxSun به‌روزرسانی‌هایی را برای سری RTX 40 خود منتشر می‌کند.

این کارت یک کپی از iCraft OC “Aijia” Edition است، یک کارت سفارشی با تم سفید که از 2 ماه گذشته در بازار موجود است. جالب اینجاست که MaxSun به جای عرضه یک طرح جدید مشکی یا خاکستری، کاری که AIB ها معمولا با خط تولید خود انجام می دهند، یک چیز جدید را انتخاب کرد. این پوشش خنک‌کننده بنفش چیزی است که مدتی است روی هیچ کارت گرافیکی ندیده‌ایم. در پشت، گیمرها یک تم گرافیتی پیدا می‌کنند که روی آن «iCraft» است.

مدل RTX 4070 Ti MaxSun در حال حاضر با قیمت 6599 RMB (958 دلار آمریکا) برای فروش در دسترس است، بنابراین 100 RMB ارزان تر از مدل سفید است. لازم به ذکر است که این شرکت به دلیل محدودیت های منطقه NVIDIA، GPU را به طور مستقیم در بازار جهانی نمی فروشد. با این حال، ممکن است در پلتفرم هایی که به خرده فروشان شخص ثالث اجازه می دهند در برخی مواقع ظاهر شود.

RTX 4070 Ti iCraft دارای خنک کننده بنفش و گرافیتی است

GeForce RTX 4070 Ti iCraft OC، منبع: MaxSun

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر