MaxSun از پردازنده گرافیکی GeForce RTX 4070 Ti Mega Gamer با پنج طرفدار رونمایی کرد.


MaxSun RTX 4070 Ti MGG: زیرا 5 بهتر از 3 است

MaxSun چینی امروز سری جدید Mega Gamer GPU خود را معرفی کرد.

MaxSun RTX 4070 Ti MGG OC، منبع: MaxSun/VideoCardz

چیزی که ما به آن نگاه می کنیم اولین پردازنده گرافیکی RTX 40 با پنج فن است. تاکنون این رکورد متعلق به GALAX Serious Gaming سری با یک فن اختیاری قابل اتصال به صفحه پشتی، که تعداد کامل فن ها را به چهار می رساند.

کارت گرافیک MaxSun MGG (Mega Gamer) با پنج فن همه چیز را به سطح جدیدی می برد و همه آنها قبلاً نصب شده اند. فن های اضافی در یک طرف، درست بین نوار بزرگ ARGB قرار دارند که به عنوان نمایشگر LED ماتریسی نیز عمل می کند.

این شرکت تایید می کند که اولین پردازنده گرافیکی Mega Gamer RTX 4070 Ti خواهد بود و با اورکلاک کارخانه عرضه خواهد شد. با این حال، جزئیات مربوط به ساعت هنوز تایید نشده است. به نظر می رسد که سری MGG بخشی از خانواده پردازنده گرافیکی iCraft نیست، بلکه یک سری جداگانه حتی بالاتر از محصولات است.

MaxSun RTX 4070 Ti MGG OC، منبع: MaxSun/VideoCardz

در حال حاضر نمی توان گفت که آیا آن فن های کوچک برای کارت 285 وات TDP تفاوتی ایجاد می کنند، اما چنین نوآوری هایی همیشه مورد استقبال قرار می گیرند و ممکن است در نهایت شروعی برای چیز جدیدی باشند. علاوه بر این، احتمالاً قرار دادن یک فن در کنار به جای یک صفحه نمایش بزرگ یا یک نوار RGB دیگر منطقی تر است. در این مورد، MaxSun توانست هر دو را انجام دهد.

منبع: MaxSun

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر