Marvel Rivals یک بازی تیراندازی قهرمانانه جدید برای رایانه های شخصی را معرفی کرد

Marvel Rivals یک بازی تیراندازی قهرمانانه جدید برای رایانه های شخصی را معرفی کرد

Marvel Rivals اعلام کرد: F2P Hero Shooter جدید

مارول در حال آماده شدن برای اقدامات جدی با جدیدترین سرمایه گذاری بازی خود است. این تیرانداز قهرمان 6 در 6 ترکیبی از بازی های اکشن محبوب مارول مانند Ultimate Alliance و جنبه های استراتژیک چند نفره عناوینی مانند Overwatch و Valorant است.

در Marvel Rivals، بازیکنان این شانس را خواهند داشت که تیم رویایی خود را از یک صف مختلف از شخصیت‌ها که کل چند جهان مارول را پوشش می‌دهند، جمع کنند. با فهرست اولیه 16 شخصیت، از جمله موارد مورد علاقه طرفداران مانند Black Panther، Storm و Magneto، هیچ کمبودی در گزینه ها وجود ندارد. علاوه بر این، NetEase قول داده است که به‌روزرسانی‌های منظم را برای معرفی قهرمانان جدید در هر فصل ارائه کند.

تنظیم کنید تا به عنوان یک عنوان رایگان برای رایانه شخصی راه اندازی شود، Marvel Rivals دارای محیط های تخریب پذیر است که یک لایه پویا به گیم پلی اضافه می کند. تماشای تغییر شکل لوکی به پلنگ سیاه برای ایجاد هرج و مرج یا مشاهده سوار شدن Rocket Raccoon بر روی Groot برای اقدامات جدی تگ تیمی، تازه شروع کار است. بازی پیچ و تاب جدیدی با مهارت‌های تیم‌آپ ارائه می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا قدرت‌های دو قهرمان را برای حملات قدرتمند ترکیب کنند.

(Marvel Rivals) Marvel Rivals – 'Rivals' First Stand' | تریلر اعلامیه رسمی (4846 بازدید)

Marvel Rivals همچنین عمق استراتژیک را ارائه می دهد و بازیکنان می توانند میدان جنگ را به نفع خود دستکاری کنند. این عنصر تاکتیکی بدون شک وجود دارد.

در حالی که ممکن است برخی از هجوم تیراندازان قهرمان و به طور کلی دنیای مارول کمی احساس خستگی کنند، Marvel Rivals قصد دارد جانی تازه به این ژانر بدهد. با آلفای بسته که برای ماه می برنامه ریزی شده است و ثبت نام های بتا در حال انجام است.

Rivals، منبع: Marvel

شخصاً طرفدار شوترهای قهرمانی نیستم، اما این بازی‌ها بسیار محبوب هستند، به خصوص به دلیل ماهیت رایگان آنها و اینکه چگونه فروشندگان GPU اغلب به‌روزرسانی‌های سریع را با آخرین فناوری‌های خود ارائه می‌کنند. قطعا باز هم در مورد این بازی خواهیم شنید.

توسعه بازی را می توانید در استیم و اپیک گیمز استور دنبال کنید. کسانی که می خواهند بازی را در آزمون رسمی آلفای بسته امتحان کنند، باید فرم را در اینجا پر کنند.

منبع: Marvel Rivalsمنبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر