M2 iPad Air در صورت پیش خرید در آمازون 30 دلار تخفیف دارد

M2 iPad Air در صورت پیش خرید در آمازون 30 دلار تخفیف دارد

اپل هفته گذشته با ارتقاء و . دومی اولین به روز رسانی سخت افزاری خود را در بیش از دو سال دریافت کرد. جدیدترین آیپد ایر از یک چیپست M2 پشتیبانی می کند و در 15 می عرضه می شود. اگر علاقه مند به انتخاب آن هستید و هنوز این کار را نکرده اید، خوش شانس هستید. اگر در آمازون باشید، 30 دلار تخفیف برای M2 iPad Air دریافت خواهید کرد. این تخفیف برای مدل های منتخب مانند چندین رنگ از iPad Air پایه 11 اینچی با 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی در دسترس است که . نوع بنفش 256 گیگابایتی iPad Air 13 اینچی نیز .

سیب

iPad Air جدید اپل با چیپست M2 در حال حاضر 30 دلار تخفیف دارد اگر از طریق آمازون پیش خرید کنید.

570 دلار در آمازون

M2 یکی از دو تغییر عمده در iPad Air این بار است. طبق گفته اپل، این چیپست حدود 50 درصد سریعتر از M1 است، بنابراین آخرین مدل باید به طور قابل توجهی نسبت به نسل قبلی زیپ داشته باشد. با این حال، آی‌پد پرو اکنون به‌طور قابل‌توجهی از Air قدرتمندتر است، زیرا مدل‌های پیشرفته‌ای که این هفته وارد بازار می‌شوند، از چیپ‌ست‌های جدید M4 استفاده می‌کنند و آنها را به اولین دستگاه‌های اپل تبدیل می‌کند که این کار را انجام می‌دهند.

صفحه نمایش دیگر تغییر عمده در iPad Air است. نه تنها صفحه نمایش مدل پایه 0.1 اینچ بزرگتر است، که آن را 11 اینچ مرتب تر می کند، یک نوع 13 اینچی از iPad Air برای اولین بار وجود دارد. این بدان معناست که آی‌پد ایر همان اندازه صفحه‌نمایش آی‌پد پرو دارد (که اکنون به نوعی نازک‌تر و سبک‌تر از برادر میان‌رده‌اش است).

یک تغییر فوراً قابل توجه دیگر در iPad Air وجود دارد. دوربین جلو اکنون در امتداد لبه افقی قرار گرفته است. این امر می‌تواند تماس‌های ویدیویی را برای کسانی که تمایل دارند iPad خود را در این جهت داشته باشند، از جمله کسانی که از پیوست‌های صفحه کلید استفاده می‌کنند، کمی دلپذیرتر کند.

دنبال کردن @EngadgetDeals در توییتر و در خبرنامه Engadget Deals مشترک شوید برای آخرین معاملات فنی و مشاوره خرید.

منبع