Leadtek GeForce RTX 4090 Winfast Hurricane را معرفی کرد

منبع: Leadtek

منبع

Leadtek سرانجام GPU GeForce RTX 40 خود را عرضه کرد

Leadtek RTX 4090 Winfast Hurricane بر اساس آخرین معماری NVIDIA Ada ساخته شده است. این طراحی نیمه سفارشی دارای 16384 هسته CUDA و 24 گیگابایت حافظه GDDR6X است. این دستگاه با یک کانکتور برق 16 پین و TDP پیش فرض 450 وات عرضه می شود. این شرکت حداقل PSU 850 واتی را با سه کابل PCIe 8 پین در دسترس توصیه می‌کند.

این کارت مجهز به طراحی خنک کننده با فن سه گانه، با یک پوشش X شکل بر روی سه فن 100 میلی متری است. با خاموش شدن «ال ای‌دی‌های Esports» (به هر حال، این نام واقعی است)، یک طراحی متالیک مشکی/قهوه‌ای براق با صفحه پشتی کامل است. طبق توضیحات محصول، زیر فن ها یک هیت سینک بزرگ با هشت لوله حرارتی 6 میلی متری تعبیه شده است.

به نظر می رسد این مدل هنوز توسط هیچ فروشگاهی لیست نشده است، بنابراین قیمت آن هنوز تایید نشده است. با این حال، انتظار نداشته باشید که کارت های Leadtek به طور ناگهانی در سراسر جهان در دسترس قرار گیرند، زیرا این شرکت عمدتاً بر بازار آسیا تمرکز دارد.

Winfast جدید همچنین یکی از بزرگترین کارت های گرافیکی است که این شرکت تا به حال عرضه کرده است. با اندازه 35 سانتی متر، 3 سانتی متر بلندتر از مدل قبلی خود یعنی RTX 3090 Winfast است. همچنین ضخیم تر است و اکنون به حداقل 3.5 شکاف فضا نیاز دارد.

از آنجایی که Leadtek پردازنده‌های گرافیکی GeForce RTX 3080 Ti یا RTX 3090 Ti را تولید نکرده است، جدیدترین مدل RTX 4090 اولین کارت بازی مشتاق این شرکت در تقریباً 2 سال گذشته است.

هیچ اورکلاک کارخانه ای در اینجا اعمال نمی شود، بنابراین یک ساعت بوست پیش فرض 2520 مگاهرتز و پهنای باند حافظه موثر 21 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می دهد.

Leadtek Winfast RTX 4090 Hurricane، منبع: Leadtek

Leadtek Winfast RTX 4090 Hurricane، منبع: Leadtek

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر