Kindle Paperwhite با 20 دلار تخفیف در آمازون به فروش می رسد

Kindle Paperwhite با 20 دلار تخفیف در آمازون به فروش می رسد

آمازون به لطف نمایشگر بدون تابش نور و ساختار مقاوم در برابر آب، ابزاری است که می‌توانید در هر جایی همراه خود داشته باشید، و در حال حاضر به بهترین قیمتی که امسال دیده‌ایم، کاهش یافته است. Kindle Paperwhite 16 گیگابایتی با تبلیغات صفحه قفل که معمولاً 150 دلار قیمت دارد، در معامله ای از آمازون به 130 دلار کاهش یافته است. این پایین ترین قیمت نیست، اما ارزان ترین کتابخوانی است که از جمعه سیاه تا کنون داشته است. اگر ترجیح می‌دهید تبلیغات را روی صفحه قفل نبینید، نسخه بدون آگهی آن نیز 20 دلار تخفیف دارد که در مقایسه با قیمت معمولی آن 170 دلار، 150 دلار است.

آمازون

این تخفیف برای جدیدترین نسخه Kindle Paperwhite است و برای سه رنگ مشکی، سبز آگاو و جین اعمال می شود. Paperwhite برای خوانایی و قرار گرفتن راحت در دست شما با صفحه نمایش 6.8 اینچی اندازه خوبی دارد. نور پس زمینه قابل تنظیم است و می توان آن را از نور سفید روشن به نور گرم و کهربایی که برای چشم راحت تر است تغییر داد. با صفحه نمایش 300ppi بدون تابش خیره کننده، کلمات باید واضح و واضح روی صفحه نمایش باشند و حتی اگر زیر نور خورشید نشسته اید به راحتی قابل خواندن باشند.

آمازون می‌گوید این مدل از Kindle Paperwhite می‌تواند تا 10 هفته با شارژ دوام بیاورد، هرچند که مطمئناً بستگی به میزان استفاده شما از دستگاه دارد. دارای پورت شارژ USB-C است. Paperwhite نیز با درجه مقاومت در برابر آب IPX8 سازگار با استخر است. این نه تنها در برابر پاشش پاشیده شدن دوام دارد، بلکه باید بتواند در برابر غوطه ور شدن در آب شیرین نیز در محدوده معقول مقاومت کند. آمازون می گوید تا یک ساعت در آب شیرین به عمق 2 متر محافظت می شود. با این حال، برای آب دریا کمی متفاوت است، و فقط برای مقاومت در برابر غوطه وری به مدت 3 دقیقه در فاصله 0.25 متری رتبه بندی شده است.

اگر کتاب‌های صوتی حال و هوای شما را بیشتر می‌کنند، Kindle Paperwhite از آن فرمت نیز پشتیبانی می‌کند و با هدفون یا بلندگوهای بلوتوث جفت می‌شود. این اسپیکر داخلی یا جک صدا ندارد، بنابراین برای گوش دادن به یک دستگاه خارجی نیاز دارید.

دنبال کردن @EngadgetDeals در توییتر و در خبرنامه Engadget Deals مشترک شوید برای آخرین معاملات فنی و مشاوره خرید.

منبع