Just Dance VR در ماه اکتبر به هدست های متا کوئست می آید

Just Dance VR در ماه اکتبر به هدست های متا کوئست می آید

اگر فکر می کنید که Just Dance افزودنی عالی به مجموعه بازی ها و تجربیات واقعیت مجازی شما خواهد بود، این تاریخ را علامت بزنید: 15 اکتبر 2024. Ubisoft در حال راه اندازی است. Just Dance VR: به Dancity خوش آمدید آن روز برای Meta Quest 2، Meta Quest Pro و Meta Quest 3. شما می توانید آواتارهای خود را برای بازی شخصی سازی کنید و شکل بدن، حالت چهره، رنگ پوست، مو و لباس خود را انتخاب کنید. پس از ایجاد یک نسخه مجازی از خودتان، می توانید وارد مرکز اجتماعی Dancity شوید تا با بازیکنان دیگر ملاقات کنید.

شما همچنین “آپارتمان” خود را در بازی خواهید داشت، جایی که می توانید با حداکثر شش بازیکن برقصید یا سایر فعالیت های تعاملی مانند بازی بسکتبال را با گروه انجام دهید. این بازی به شما امکان می‌دهد برای بازیکنانی که در لیست دوستان شما نیستند، استیکرهای احساسی بفرستید، اما می‌توانید با رقصندگانی که در لیست دوستان هستند چت صوتی انجام دهید. به دانسیتی خوش آمدید دارای محیط‌های 360 درجه و چیزی که یوبی‌سافت به عنوان «گیم‌پلی کاملاً جدید با امتیازدهی دو دست» توصیف می‌کند.

می‌توانید در هنگام راه‌اندازی با ۲۵ آهنگ موفق و اصلی برقصید، از جمله حالا من را متوقف نکن توسط ملکه، دروغگوی بد توسط سلنا گومز، کشتی های ستاره ای توسط نیکی میناژ و شاید به من زنگ بزن توسط کارلی رائه جپسن مانند آپلود VR توجه داشته باشید، این بازی قرار بود به طور انحصاری برای هدست های Pico در دسترس باشد. با این حال، پس از اینکه شرکت متعلق به ByteDance بخش بزرگی از نیروی کار خود را اخراج کرد، یوبی‌سافت شروع به همکاری با یک شریک جدید (متا) برای توسعه بازی کرد.

این مقاله حاوی پیوندهای وابسته است. اگر روی چنین پیوندی کلیک کنید و خریدی انجام دهید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

منبع