Jabra هدفون های Elite خود را با قاب LE Audio به روز کرد، ANC را بهبود بخشید و موارد دیگر

Jabra هدفون های Elite خود را با قاب LE Audio به روز کرد، ANC را بهبود بخشید و موارد دیگر

ایربادهای Elite 10 و Elite 8 Active Jabra در ماه آگوست معرفی شدند، اما این شرکت منتظر به‌روزرسانی سالانه برای رونمایی از مدل نسل دوم برای هر دو مجموعه نیست. هیچ یک از آنها متفاوت به نظر نخواهند رسید، به جز برخی از گزینه های رنگی جدید، اما ارتقاهای بزرگی برای هر دو وجود دارد. این شرکت از این فرصت استفاده کرده و تغییراتی در حذف نویز، ویژگی‌های صوتی، صدای فضایی و سایر زمینه‌ها ایجاد کرده است.

اول، هر دو Elite 10 و Elite 8 Active جدید با چیزی عرضه خواهند شد که Jabra آن را «اولین قاب هوشمند LE Audio در جهان» می‌نامد. این به شما امکان می دهد قاب شارژ را به هر جک USB-C یا 3.5 میلی متری متصل کنید تا صدا را به صورت بی سیم به هدفون منتقل کنید. در حالی که سرگرمی در پرواز ممکن است مورد استفاده اصلی در اینجا باشد، امکانات دیگر نیز فراوان است، از جمله صدا از تجهیزات تمرین، تلویزیون و موارد دیگر. این شرکت می‌گوید کیس‌های اصلاح‌شده به یک تراشه جدید برای انتقال LE Audio با تأخیر کمتر نسبت به گزینه‌های مشابه موجود در بازار مجهز شده‌اند. Jabra همچنین در هنگام استفاده از این ویژگی، از جمله پخش “Hi-Fi”، کیفیت صدای کلی بهتر را وعده می دهد.

در مرحله بعد، Jabra می‌گوید که عملکرد حذف نویز فعال (ANC) را در Elite 10 و Elite 8 Active جدید نیز بهبود بخشیده است. این شرکت قول داده است که «تا دو برابر نویز» را نسبت به نسل‌های قبلی مسدود کند. برای انجام این کار، Jabra توضیح می‌دهد که میکروفون‌های بازخورد داخلی را به‌خوبی تنظیم کرده تا صداهای با فرکانس متوسط ​​و پایین را مسدود کند. علاوه بر این، الگوریتم‌های ANC برای استفاده بهتر از قابلیت‌های تطبیقی ​​آن‌ها به‌روزرسانی شده‌اند، بنابراین هدفون‌های هدفون باید مواردی مانند سر و صدای هواپیما و غرش باشگاه را به‌طور مؤثرتری مدیریت کنند.

Jabra همچنین تنظیمات دقیقی در حالت HearThrough خود انجام داد. ویژگی صدای محیط در Elite 10 و Elite 8 Active جدید برای صدای بهتر در فضای باز با حالت اختصاصی Natural HearThrough بهینه شده است. به گفته این شرکت، این تنظیم جدید کاهش صدای باد را افزایش می دهد که دو برابر موثرتر از نسل قبلی است. الگوریتم‌ها محدوده فرکانس حالت عادی HearThrough را برای این امکان گسترش می‌دهند.

Jabra Elite 8 Active به لطف کیف مجهز به LE Audio می تواند صدا را از تجهیزات قلبی پخش کند. Jabra Elite 8 Active به لطف کیف مجهز به LE Audio می تواند صدا را از تجهیزات قلبی پخش کند.

Jabra Elite 8 Active (نسل دوم) (جبرا)

در حالی که Elite 8 Active دارای Dolby Audio بود و Elite 10 Dolby Atmos را با ردیابی سر ارائه می‌کرد، Jabra می‌گوید که مدل‌های نسل دوم هر دو تنظیم بهبود یافته برای صدای فضایی را ارائه می‌دهند. این شرکت توضیح می دهد که در طول آزمایش، 95 درصد از “پنل متخصص” آن، نمایه صوتی جدید را به مشخصات صوتی نسل قبلی ترجیح دادند. در نهایت، Jabra به لطف الگوریتم‌های کاهش نویز به‌روز شده که تشخیص صدای پیشرفته‌تری را در محیط‌های پایین‌تر ارائه می‌کند، نوید بهبود کیفیت تماس را در Elite 10 و Elite 8 Active جدید می‌دهد.

تمام آمارهای دیگر در هر دو مجموعه هدفون مربوط به نسل قبلی است. این شامل امتیاز IP68 در Elite 8 Active (جنس IP54 است) و رتبه IP57 در Elite 10 (بدون درجه کیف). همچنین می‌توانید تا شش ساعت عمر باتری با روشن بودن ANC برای Elite 10 (در مجموع 27 ساعت با قاب) و تا 8 خانه از حذف نویز در Elite 8 Active (مجموعاً 32 ساعت با قاب) انتظار داشته باشید. . اتصال چند نقطه ای بلوتوث همچنان وجود دارد، مانند جفت سریع، جفت سوئیفت و اسپاتیفای تپ. نسل دوم Elite 10 همچنان می‌تواند مستقیماً به ساعت‌های هوشمند متصل شود، تا زمانی که از پروفایل‌های بلوتوث HFP، A2DP و AVRCP پشتیبانی کنند.

Elite 10 (نسل دوم) در رنگ‌های مشکی تیتانیومی، مشکی براق، قهوه‌ای، آبی و سفید با قیمت 279 دلار در دسترس خواهد بود. Elite 8 Active (نسل دوم) در رنگ های دریایی، مشکی، مرجانی و سبز زیتونی با قیمت 299 دلار عرضه می شود. هر دوی این قیمت‌ها 29 دلار بیشتر از نسخه‌های اولی هستند که سال گذشته عرضه شدند و این دو مدل ارتقا یافته در اواسط ژوئن در دسترس خواهند بود.

منبع