Intel NUC 12 Enthusiast “Serpent Canyon” در جعبه ای به شکل تابوت عرضه می شود.

Intel NUC 12 Enthusiast، منبع: Intel

Intel NUC 12 Enthusiast، منبع: ETA Prime

Intel NUC 12 Enthusiast، منبع: ETA Prime

Intel NUC “Serpent Canyon” آزمایش شده، 63٪ سریعتر از NUC 11 Enthusiast

[ETA PRIME] نگاه اول سرپنت کانیون NUC! دست در دست سریعترین کامپیوتر Mini ARC اینتل تا کنون! (86252 بازدید)

منبع

منبع:

NUC 12 Enthusiast بخشی از خانواده محصولات Intel Alder Lake است و با 14 هسته Core i7-12700H و CPU 20 Thread ارائه می شود. این پردازنده اغلب توسط شرکت ها برای لپ تاپ های گیمینگ رده بالا استفاده می شود. با این حال، این پردازنده قدرتمند نسل دوازدهم Core چیزی نیست که این محصول را تا این حد جالب کند. این پردازنده گرافیکی مجزای اینتل است.

Intel NUC 12 Enthusiast، منبع: ETA Prime

Serpent Canyon دارای گرافیک Arc Alchemist A770M است که از قبل روی برد اصلی نصب شده است. این پرچمدار Arc SKU مجهز به پردازنده گرافیکی کامل ACM-G10، 32 هسته Xe و 16 گیگابایت VRAM است. این بهترین پردازنده گرافیکی Alchemist Mobile اینتل است که ارائه کرده است.

Intel NUC 12 Enthusiast در یک جعبه تابوت شکل عرضه می شود که مینی کامپیوتر، پایه عمودی و منبع تغذیه 330 واتی را در خود جای می دهد. همچنین دارای پانل های جانبی قابل تعویض با جمجمه یا مار است که می تواند LED روشن شود.

Intel NUC 12 Enthusiast، منبع: ETA Prime

A770M سریعتر از ساعت GPU 1650 مگاهرتز تبلیغ شده کار می کند. فرکانس درون بازی بین 1700 تا 2000 مگاهرتز در نوسان است. این می تواند بازی ها را با کیفیت 1440p با تنظیمات متوسط ​​و بالا و حتی 4K با کمی مقیاس رزولوشن اجرا کند. این محصول به شدت از فناوری های ارتقاء رزولوشن مانند XeSS بهره می برد.

Mini-PC اخیرا توسط ETA Primeکه به خاطر پوشش های جامع مینی پی سی، لپ تاپ ها و کنسول های دستی شهرت دارد. وقتی صحبت از چنین دستگاه هایی می شود، مطمئناً نمی توانست در دستان بهتری قرار بگیرد.

در 3DMark TimeSpy این سیستم 10777 امتیاز گرافیکی را به دست می‌آورد که 63 درصد سریع‌تر از نسل قبلی خود با GPU GeForce RTX 2060 است.

اینتل ماه گذشته NUC 12 Enthusiast خود را معرفی کرد.

NUC 12 Enthusiast اکنون از طریق خرده فروشان منتخب در دسترس است و در حال حاضر در حال ارسال است. قیمت از حدود 1699 دلار شروع می شود. اگر به این محصول علاقه مند هستید، حتما بررسی کامل زیر را بررسی کنید.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر