Instrospect اولین سیستم تست حافظه GDDR7 را تا 40 گیگابیت بر ثانیه ارائه می کند

Instrospect اولین سیستم تست حافظه GDDR7 را تا 40 گیگابیت بر ثانیه ارائه می کند


فناوری Introspect اولین سیستم تست حافظه GDDR7 را در جهان ارسال می کند

سیستم آزمایش ATE-on-Bench PAM3 72 کانالی با سرعت 40 گیگابیت در ثانیه، سریعترین زمان را برای بازار برای سازندگان حافظه و GPU به طور یکسان امکان پذیر می کند.

مونترال، کانادا، 27 مارس 2024 — Introspect Technology، یکی از اعضای JEDEC® و تولید کننده پیشرو ابزارهای تست و اندازه گیری، امروز اعلام کرد که سیستم تست حافظه M5512 GDDR7، اولین راه حل تجاری جهان برای آزمایش JESD239 تازه ساخته شده JEDEC را ارسال کرده است. مشخصات SGRAM گرافیک دو برابری داده (GDDR7). این راه حل ایجاد دسته به مهندسان حافظه گرافیکی، مهندسان طراحی GPU، مهندسان محصول در هر دو فضای حافظه و GPU و یکپارچه‌سازهای سیستم امکان می‌دهد تا به سرعت دستگاه‌های حافظه GDDR7 جدید، خطاهای پروتکل اشکال‌زدایی، مشخص کردن یکپارچگی سیگنال و انجام خواندن/نوشتن حافظه دقیق را ارائه دهند. تست استرس عملکردی بدون نیاز به ابزار دیگری.

مشخصات GDDR7 جدیدترین استاندارد صنعتی است که با هدف ایجاد حافظه با پهنای باند بالا و ظرفیت بالا برای پردازش گرافیکی، هوش مصنوعی (AI) و شبکه های فشرده هوش مصنوعی طراحی شده است. فن آوری مدولاسیون GDDR7 PAM3 با مدولاسیون دامنه پالس (PAM) و نسبت سیگنال به نویز بهبود یافته در مقایسه با سایر استانداردهای PAM4 مورد استفاده در شبکه، بازدهی انرژی بیشتری را به دست می آورد و در عین حال پهنای باند انتقال داده را به طور قابل توجهی در کانال های الکتریکی محدود افزایش می دهد.

فواید

  • سریعترین زمان برای بازار: انجام عملیات خواندن/نوشتن حافظه عمیق و مشخص کردن مشخصات الکتریکی و زمان بندی
  • تواناترین سیگنالینگ PAM3: با استفاده از سالها تخصص در فناوری SerDes، پین الکترونیک PAM3 از الزامات مشخصات GDDR7 فراتر رفته است.
  • خودکار: قابلیت اسکریپت نویسی ایده آل برای اشکال زدایی وظایف، تأیید، و غربالگری تولید کامل دستگاه ها و بردهای سیستم

دکتر محمد حافد، مدیر عامل شرکت Introspect Technology، گفت: «در تلاش خود برای حمایت از صنعت در استقرار GDDR7، فناوری Introspect در چند سال گذشته خستگی‌ناپذیر با اعضای JEDEC برای توسعه سیستم تست حافظه M5512 GDDR7 کار کرده است. ما در طول مدت وجودمان، در ایجاد راه حل‌های آزمایشی منحصربه‌فرد برای استانداردهای رابط سرعت بالا به همان اندازه موفق بوده‌ایم، و استاندارد GDDR7 قطعاً منحصربه‌فرد است! Introspect از اینکه بخشی از اکوسیستمی است که از چنین فناوری تحول آفرینی پشتیبانی می کند، هیجان زده است.

سیستم تست حافظه M5512 GDDR7 یک ابزار تست و اندازه گیری روی میز است که بر اساس تجربه چندین دهه فناوری Introspect در ساخت ابزارهای تست با کارایی بالا و مینیاتوری ساخته شده است. دارای 72 پین با کارایی بالا است که هر کدام قادر به کار با سرعت 40 گیگابیت در ثانیه در حالت PAM3 هستند. هر پین حاوی مدار دو طرفه برای انجام عملیات خواندن و نوشتن است و هر پین شامل مجموعه کاملی از ویژگی‌های مشخصه آنالوگ مانند تزریق چوله رزولوشن فمتو ثانیه، کنترل ولتاژ رزولوشن میلی‌ولت، تزریق جیتر قابل برنامه‌ریزی و سایر ویژگی‌های حاشیه‌سازی چشم است که حیاتی هستند. برای خصوصیات AC و تست انطباق. این سیستم همچنین شامل منبع تغذیه دستگاه یکپارچه با توالی قدرت دقیق و کنترل های رمپینگ است. این باعث می شود M5512 یک راه حل همه جانبه باشد که می تواند هم مشخصه AC و هم تست استرس عملکرد حافظه را روی هر دستگاه GDDR7 انجام دهد. علاوه بر این، با استفاده از محیط بسیار انعطاف پذیر Pinetree، M5512 می تواند برای آزمایش کنترلر حافظه GDDR7 و تست PHY حافظه نیز به کار گرفته شود.

سیستم تست حافظه M5512 GDDR7 بخشی از خط تولید نوظهور سری M Introspect Technology است، مجموعه‌ای از محصولات موازی برای آزمایش سرعت داده بالا، دستگاه‌ها و سیستم‌های تعداد کانال بالا. در حال حاضر ارسال می شود و با تماس با شرکای فروش جهانی ما یا تماس مستقیم با ما در (ایمیل محافظت شده) بلافاصله برای خرید در دسترس است.


«پایان بیانیه مطبوعاتی»منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر