Innovation 2023 اینتل برای 19 سپتامبر آماده شده است، Raptor Lake Refresh عرضه می شود؟

این احتمال وجود دارد که اینتل همچنین به‌روزرسانی نقشه‌های راه خود را ارائه دهد و امیدواریم در مورد سری بعدی Arc GPU با کد Battlemage اطلاعات بیشتری به ما بدهد، یا حداقل درباره Alchemist+ اطلاعات بیشتری به ما بدهد.

منبع: اینتل

منبع

نوآوری صرفاً یک رویداد نمایش محصول نیست. این شرکت هدف خود را برای جلب علاقه توسعه دهندگان (سخت افزار و نرم افزار)، معماری، مدیران فناوری، محققان و تأثیرگذاران تعیین کرده است. این یک رویداد معمولی راه اندازی نیست، اما سخنرانی سال گذشته Innovation (که معمولاً در روز اول برگزار می شود) کل مجموعه محصولات اینتل، از Xeon، پردازنده های گرافیکی Arc تا سری Core مشتری را پوشش می دهد. مهمتر از همه، پت گلسینگر در طول این رویداد از سری جدید 13th Core K رونمایی کرد.

اینتل تایید نکرد که آیا Innovation 2023 امسال یک سخنرانی کلیدی خواهد داشت یا خیر، اما تاریخ آن برای ۱۹ تا ۲۰ سپتامبر تعیین شده است. این رویداد حضوری در سن خوزه (ایالات متحده آمریکا) برگزار خواهد شد. با این حال، باید منتظر پخش زنده نیز باشیم.

این زمان و فرصتی عالی برای معرفی قسمت بعدی سری Core، در قالب Raptor Lake Refresh، که به عنوان سری چهاردهم نسل Core نیز شناخته می‌شود، است. زمان برای به روز رسانی Raptor هنوز تایید نشده است. با این حال، گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که باید منتظر اخبار در اواخر سه ماهه سوم باشیم، که معمولاً زمانی است که اینتل سری K جدید خود را عرضه می‌کند.

اینتل تاریخ رویداد Innovation 2023 را برای 29 سپتامبر تعیین کرده است

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر