Inno3D کارت گرافیک GeForce RTX 4070 Ti را معرفی کرد

با NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 Ti، برای بازی های درخشان و ایجاد تجهیز شوید. این با معماری بسیار کارآمد NVIDIA Ada Lovelace ساخته شده است. ردیابی پرتوی سریع، عملکرد شتاب‌دهی هوش مصنوعی را با DLSS 3، روش‌های جدید ایجاد و بسیاری موارد دیگر تجربه کنید.

هنگ کنگ – 3 ژانویه 2023 – INNO3D، تولیدکننده پیشرو در قطعات و نوآوری‌های چند رسانه‌ای پیشرفته، مفتخر است که INNO3D GeForce® RTX 4070 Ti DLSS 3 را ارائه می‌کند و در حالی که می‌توان عملکرد فوق‌العاده‌ای را از گرافیک‌های نسل بعدی INNO3D انتظار داشت. کارت‌هایی که از معماری Ada استفاده می‌کنند، طرح‌های INNO3D GeForce RTX 4070 Ti دارای برخی ارتقاء جدی است که هم زیبایی و هم عملکرد را بهبود می‌بخشد. جدیدترین پردازنده گرافیکی NVIDIA مجهز به خنک‌کننده شگفت‌انگیز iCHILL X3 ماست که جوایز متعددی را کسب کرده است، در حالی که اسلات دوگانه INNO3D X3 و X3 OC راه‌حل مناسبی برای کسانی است که ساختارهای کوچک را ترجیح می‌دهند.

بدون مزخرف Industrious X3/OC Dual Slot

تیغه‌های داس 98 میلی‌متری سه گانه برای به حداکثر رساندن جریان هوا با چرخش فن بیرونی در خلاف جهت عقربه‌های ساعت برای کاهش تلاطم وجود دارد و برای عملکرد در شرایط سرعت فن پایین برای بهبود هدایت حرارتی بهینه شده است. طراحی هیت سینک همچنین از PCB در برابر خم شدن با پایه فلزی دایکاست محافظت می کند. فناوری زیر این 8 لوله حرارتی قرار دارد که طول کل 2682 میلی متر و مساحت سطح 1039293 میلی متر مربع برای RTX™ 4070 Ti دارد. صفحه پشتی مهندسی شده با عملکرد، هوای گرم را با منافذ خود در صورت نیاز تحت بارگذاری شدید آزاد می کند.

دیسکو iCHILL X3

INNO3D از نزدیک با همه شرکای خود کار می کند تا اطمینان حاصل شود که GPU های جدید INNO3D GeForce RTX™ 4070 Ti در قفسه همه نمایندگی های فروش برتر در سراسر منطقه موجود هستند.


ما طراحی GeForce RTX™ 3090 Ti XC/OC را با موفقیت زیادی ارائه کردیم و این را به سری جدید RTX™ 40 با ارتقاء طراحی ظریف اما قابل توجهی که برابر با این جانور کارت گرافیک است، گسترش دادیم. این واقعاً نیاز به نگاهی به بخش با توجه به قدرت RTX™ 4070 Ti داشت. RTX™ 4070 Ti دارای طول 300 میلی‌متر و ارتفاع 112 میلی‌متر است و تنها 2 اسلات را به همراه دارد که با سه تیغه فن داس 88 میلی‌متری برای خنک نگه‌داشتن این کارت ارائه می‌شود، این امر با طراحی هیت سینک پایه فلزی ریخته‌گری آن متشکل از 7 لوله حرارتی برای کنترل‌شده به دست می‌آید. خنک سازی در سطوح بهینه

اولین برداشت iCHILL X3 عناصر طراحی RGB است که در قسمت‌های مختلف خنک‌کننده با استفاده از طرح‌های رادیکال‌تر از نسخه‌های قبلی قرار گرفته‌اند. با استفاده از یک الگوی تکرار کننده آرم منحصر به فرد همراه با یک نوع الگوی مثلثی شش گوش، کارت به نظر می رسد که می خواهد برقصد و مهمانی را به بقیه مدل ها بیاورد. این دستگاه دارای RGB قابل برنامه ریزی با پشتیبانی از Aura Sync، Mystic Light، Polychrome و RGB Fusion است، بنابراین با اکثر نرم افزارهای کنترل نورپردازی LED مادربرد سازگار است.

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع


INNO3D GEFORCE RTX 4070 Ti DLSS 3: سریعتر از سریع

X3/OC با اورکلاک کارخانه ای خود که آماده برای نبرد مستقیماً خارج از جعبه است، حداکثر عملکرد را برای هاردکورترین گیمرها فراهم می کند. تک تک جزئیات طراحی به گونه ای اجرا شده است که دارای بهترین فناوری استخراج و رهاسازی هوای گرم از جمله صفحه پشتی با بازشوها باشد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر