Inno3D سری گرافیکی GeForce RTX 4090/4080 را معرفی کرد

بدون مزخرف Industrious X3/OC
ما طراحی GeForce RTX 3090 Ti XC/OC را با موفقیت زیادی ارائه کردیم و این را به سری جدید RTX 40 با ارتقاء طراحی ظریف اما قابل توجهی که برابر با این جانور کارت گرافیک است، گسترش دادیم. RTX 4090 دارای طول 336 میلی‌متر و ارتفاع 145 میلی‌متر است و 3 اسلات را در خود جای داده است. این امر با محفظه بخار بزرگ و طراحی هیت سینک پایه فلزی ریخته گری دایکاست متشکل از 9 لوله حرارتی برای خنک سازی کنترل شده در سطوح بهینه به دست می آید.

با استفاده از معماری بسیار کارآمد جدید NVIDIA Ada Lovelace، کارت‌های گرافیکی سری RTX GeForce RTX 40، نسل سوم RTX بسیار سریع هستند و به گیمرها و سازندگان یک جهش کوانتومی در عملکرد، رندر عصبی و بسیاری از قابلیت‌های پلتفرم پیشرو می‌دهند. این پیشرفت عظیم در فناوری GPU دروازه ای برای همهجانبه ترین تجربه های بازی، ویژگی های باورنکردنی هوش مصنوعی و سریع ترین جریان های کاری ایجاد محتوا است. این پردازنده‌های گرافیکی پیشرفته‌ترین گرافیک را به آینده هدایت می‌کنند.

هنگ کنگ – 20 سپتامبر 2022 – INNO3D، تولیدکننده پیشرو در قطعات و نوآوری های چند رسانه ای پیشرفته، با افتخار سری موردانتظار INNO3D GeForce RTX™ 40 شامل RTX 4090، RTX 4080 16GB و RTX208 را اعلام می کند. در حالی که می توان عملکرد فوق العاده بالایی را از نسل بعدی کارت گرافیک های INNO3D با استفاده از معماری Ada انتظار داشت، طراحی هر یک از مدل ها از INNO3D X3/OC تا iCHILL Frostbite، Black و iCHILL X3 دارای برخی ارتقاء جدی هستند که هم زیبایی و هم عملکرد را افزایش می دهند.

حتی تیغه‌های فن به گونه‌ای طراحی شده‌اند که طرفداران INNO3D می‌توانند از بازی‌های فوق‌العاده با تضمین خنک‌کننده کارآمد با جریان هوا متمرکز و در نتیجه فشار استاتیک بالا حتی با افزایش مقاومت هوا لذت ببرند. بسیاری از فن‌آوری‌های جدید در این بلوک تمیز و تمیز یک کولر گنجانده شده است.

تمیز و براق iCHILL مشکی
GeForce RTX 4090 و RTX 4080 16GB iCHILL BLACK جدید با یک راه‌حل خنک‌کننده هیبریدی ساخته شده‌اند که جریان هوای بی‌صدا و خنک‌کننده آب با کارایی بالا را به شما می‌دهد. iCHILL Black جدید ظاهری تمیزتر با خطوط و لبه‌های مستقیم ایجاد می‌کند و در عین حال عملکرد خنک‌کننده‌ای را با طراحی AIO و رادیاتور به‌روز خود ارائه می‌دهد.

در سال 1998 با چشم انداز توسعه محصولات سخت افزاری کامپیوتری پیشگام در مقیاس جهانی تاسیس شد. به سرعت تا به امروز، INNO3D اکنون در جامعه بازی که به دلیل رویکرد نوآورانه و جسورانه ما در طراحی و فناوری شناخته شده است، به خوبی تثبیت شده است. ما طبیعتاً در هر کاری که انجام می دهیم بی رحم هستیم و 201% برای بهترین تجربه بازی در جهان به شما متعهد هستیم.

دیسکو iCHILL X3
اولین برداشت iCHILL X3 عناصر طراحی RGB است که در قسمت‌های مختلف خنک‌کننده با استفاده از طرح‌های رادیکال‌تر از نسخه‌های قبلی قرار گرفته‌اند. با استفاده از یک الگوی تکرار کننده آرم منحصر به فرد همراه با یک نوع الگوی مثلثی شش گوش، کارت به نظر می رسد که می خواهد برقصد و مهمانی را به بقیه مدل ها بیاورد. این دستگاه دارای RGB با پشتیبانی از Aura Sync، Mystic Light، Polychrome و RGB Fusion است، بنابراین با اکثر نرم افزارهای کنترل نورپردازی LED مادربرد سازگار است.

INNO3D به تولید محصولات شگفت‌انگیز در طول سال‌ها تحقیق و توسعه ادامه می‌دهد و بی‌وقفه با طرح‌های نوآورانه مرزها را پیش می‌برد و خود را به عنوان یک بازیکن برتر در صنعت گرافیک تثبیت می‌کند. نیاز INNO3D به کمال و نگرش وحشیانه برای ایجاد بهترین محصول باعث شده است که جامعه گیمرهای ما وفادار بمانند و هر نسل بعدی کارت گرافیک جدید خریداری کنند. این به لطف بازی با عملکرد بالا، کنترل دمای فوق العاده و خنک کننده فوق العاده است که کارت گرافیک جدید ما ارائه می دهد.


X3/OC با اورکلاک کارخانه ای خود که آماده برای نبرد مستقیماً خارج از جعبه است، حداکثر عملکرد را برای هاردکورترین گیمرها فراهم می کند. تک تک جزئیات طراحی به گونه ای اجرا شده است که دارای بهترین فناوری استخراج و رهاسازی هوای گرم از جمله صفحه پشتی با بازشوها باشد. برای پایداری عملکرد کارت، X3/OC دارای چرخش فن در خلاف جهت عقربه‌های ساعت برای فن‌های بیرونی است در حالی که فن مرکزی در جهت عقربه‌های ساعت می‌چرخد تا در شرایط سخت بازی با تلاطم مقابله کند.

خنک کننده شدید با iCHILL Frostbite
با قدرت فوق‌العاده، خنک‌کنندگی فوق‌العاده ارائه می‌شود، بنابراین ما RTX 4090 را با iCHILL Frostbite، مدل پرچم‌دار خود، جفت کرده‌ایم تا عملکرد نهایی را برای شما به ارمغان بیاوریم. طراحی کولر با کاهش ضخامت لنت های حرارتی باعث می شود که اجزا به هم نزدیک شوند. با استفاده از نرم‌افزار برای شبیه‌سازی جریان آب، طراحی کارآمدتر بهتری را امکان‌پذیر می‌کند که همچنین LED‌های دیجیتال aRGB را در خود جای داده است تا نه تنها بهبودهای عملکردی بلکه زیبایی را به Frostbite بدهد. همانند نسخه قبلی، Frostbite در کولرهای آبی خود از مس استفاده می‌کند که با پوشش نیکل ساخته شده‌اند که مقاومت اسیدی را افزایش می‌دهد و از جدا شدن پوشش نیکل جلوگیری می‌کند. برای تکمیل طراحی، Frostbite دارای پیچ‌های آب‌بندی ثبت شده است که با سطح ترمینال همسطح هستند و پوشش در طرح Frostbite در بلوک اکریلیک تعبیه شده است.

تیغه های داس سه گانه 98 میلی متری برای به حداکثر رساندن جریان هوا وجود دارد و برای کار در شرایط سرعت پایین فن بهینه شده است که با یک محفظه بخار بزرگ برای بهبود هدایت حرارتی کمک می کند. طراحی هیت سینک همچنین از PCB در برابر خم شدن با پایه فلزی دایکاست محافظت می کند. فناوری زیر این 9 لوله حرارتی قرار دارد که طول کل 2704 میلی‌متر و مساحت سطح 905637 میلی‌متر مربع برای RTX 4090 دارد. استاندارد با تمام کارت‌های گرافیکی سطح بالا ما با یک صفحه پشتی مهندسی شده کاربردی ارائه می‌شود تا هوای گرم را با منافذ آن آزاد کند. تحت بارگذاری شدید مورد نیاز است.


INNO3D GEFORCE RTX 40 SERIES اینجاست

وحشیانه تر از همیشه
از مدل‌های INNO3D تا iCHILL، ما بازی خود را با طراحی و عملکرد تقویت کرده‌ایم تا شواهدی از ادامه و تکامل اخلاق و طراحی محصول ما با ارتقاء طراحی قابل توجه اعمال شده در مدل‌های INNO3D و iCHILL وجود داشته باشد. با هر یک از این مدل‌ها، مفتخریم که اعلام کنیم اینها برخی از بهترین طرح‌هایی هستند که از کارخانه تحقیق و توسعه ما بیرون آمده‌اند و می‌دانیم که بسیاری از مدهای رایانه شخصی را خواهیم دید که اینها را در کانال‌های اجتماعی به نمایش می‌گذارند. قلب و تلاش در اینجا متوقف نشد، آثار هنری و دارایی‌های خلاقانه از جمله جعبه‌های خرده‌فروشی برای حمایت از Brutal by Nature طراحی شده‌اند و چیزی که نشان‌دهنده آن است تا به همه یادآوری کند که INNO3D برای همیشه در حال نوآوری و گسترش نام تجاری ما است، جسور است و مرزها را جابجا خواهد کرد. این برای DNA ما بسیار معمولی است، زیرا ما خودمان را به چالش می کشیم تا بهترین، بالای زنجیره غذایی، شکارچی راس باشیم – طبیعت وحشیانه باشیم.

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر