Hulu اولین مرکز انیمیشن و انیمیشن بزرگسالان است


انیمیشن برای Hulu تجارت بزرگی است، زیرا فهرست کارتون های پخش کننده به لطف نمایش هایی مانند Bob’s Burgers، Futurama، King of the Hill و خیلی بیشتر. Hulu به دنبال سرمایه‌گذاری بر محبوبیت انیمیشن بزرگسالان، یک برند فرعی راه‌اندازی کرد تا تمام محتوای انیمیشن و انیمیشن خود را در خود جای دهد. Animayhem اکنون خانه محتوای قدیمی مانند عناوین بالا و محتوای اصلی مانند است مخالفان خورشیدی و مرد کوالا.

در مجموع، مرکز/زیر نام تجاری اجازه می دهد تا به 2600 قسمت از برنامه های انیمیشن سنتی که در 46 سری پخش شده و 18400 قسمت انیمه در 435 سریال پخش شده است، دسترسی داشته باشید. این بیش از 20000 قسمت از کارتون خوب است، برای کسانی که تعدادشان را حفظ می کنند. به این ترتیب، Hulu این پلتفرم را به عنوان “مقصد انیمیشن” پخش کننده تبلیغ می کند.

راه اندازی غافلگیرکننده Animayhem تنها دو هفته است و این تازه شروع برنامه های پخش کننده برای تسلط بر انیمیشن است. Hulu’s قسمت های جدیدی از Mike Judge’s را سفارش داد پادشاه تپه و قصد دارد در کامیک کان امسال سن دیگو حضور پررنگی داشته باشد و نوید یک تجربه همه جانبه به نام “Hulu Animayhem: Into the Second Dimension” را بدهد.

در همین حال، هاب از قبل به عنوان بخشی از اشتراک استاندارد Hulu در دسترس است، بنابراین ادامه دهید و پرخوری کنید آرچر، مرد خانواده و همه صدها صدها مجموعه انیمه موجود مانند یک تکه و ناروتو.منبع