House of the Dragon برای فصل 3 قبل از پخش فصل 2 تمدید شد

House of the Dragon برای فصل 3 قبل از پخش فصل 2 تمدید شد

HBO اعلام کرده است خانه اژدها برای فصل سوم بازخواهد گشت این شبکه تمدید آن را تایید کرد بازی تاج و تخت سریال اسپین آف تنها در سه روز قبل از پخش فصل دوم آن.

جورج (آر.آر. مارتین)، رایان (کوندال) و بقیه تهیه کنندگان اجرایی باورنکردنی، بازیگران و گروه ما با فصل دوم فوق‌العاده به اوج جدیدی رسیده‌اند. خانه اژدهافرانچسکا اورسی، معاون اجرایی برنامه‌نویسی HBO و رئیس سریال‌ها و فیلم‌های درام HBO، در بیانیه مطبوعاتی گفت.

HBO هیچ جزئیاتی در مورد فصل سوم فاش نکرده است خانه اژدهاو همچنین پنجره انتشار نداده است. با این حال، در دوران پخش جریانی غیرمعمول نیست که شبکه‌هایی مانند HBO برنامه‌های فصل‌های آینده را قبل از پخش زنده فصل‌های آینده تمدید کنند. .

سال گذشته، اورسی گفت که خانه اژدها ممکن است بیش از چهار فصل داشته باشد. او اضافه کرد که مارتین، که کتاب آتش و خون الهام بخش سریال اسپین آف بود، و کوندال، مجری برنامه، قرار بود قبل از شروع اعتصاب نویسندگان، در مورد محل پایان نمایش صحبت کند. این اعتصاب در 23 سپتامبر 2023 با انجمن نویسندگان آمریکا پایان یافت.

این تمدید همچنین دو روز پس از آن صورت می‌گیرد که مارتین در یک پیام تأیید کرد که HBO در حال پیشروی با دیگری است بازی تاج و تخت اسپین آف، ده هزار کشتی. او نوشت که نمایشنامه نویس Eboni Booth در حال «کار بر روی یک خلبان جدید» برای پیش درآمد در مورد ملکه Nymeria و Rhoynar پس از لغو نمایش قبلی است.

منبع