Hardware Gotta Go fast، ASRock مادربرد Z790 PG Sonic را معرفی کرد

ASRock Z790 PG SONIC دارای سریع‌ترین PCI-Express 5.0 برای آخرین نسل کارت‌های گرافیکی و افزودنی است، به‌علاوه یک اسلات Blazing M.2 PCI-Express 5.0 M.2 برای SSD‌های جدید و فوق‌العاده پرسرعت NVMe آماده است. به حداقل رساندن زمان بارگذاری برای گیمرها!

این مادربرد که برای یادآوری خاطرات حماسی حلقه‌های شکار در Green Hill Zone طراحی شده است، سرعت رعد و برق سونیک را با تکه‌های آبی و نقره‌ای سریع و شبح سونیک خود بازتاب می‌دهد، علاوه بر این که چشم‌انداز مادربرد حول موضوع Sonic the Hedgehog، ASRock Z790 PG SONIC طراحی شده است. همچنین دارای یک رابط UEFI BIOS الهام گرفته از SONIC است.


ASRock Z790 PG SONIC راه اندازی شد مادربرد الهام گرفته از Sonic the Hedgehog با مجوز رسمی به بازی شما سرعت می بخشد!

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

همه پردازنده های LGA1700 می توانند به لطف 14+1+1 Dr.MOS VRM برای هسته CPU و ولتاژ GT به پتانسیل کامل خود برسند. یک هیت سینک خنک کننده VRM سخاوتمندانه و یک PCB مسی 2 اونسی در زیر آن عملکرد حرارتی بهتری را حتی تحت بار سنگین پایدار ارائه می دهد.

بیشتر بدانید در مورد سری مادربرد ASRock Z790.

سخت افزاری که باید سریع برود

ASRock، تولیدکننده پیشرو جهانی مادربرد، با افتخار ASRock Z790 PG SONIC جدید خود را معرفی کرد، مادربردی با مجوز رسمی که دارای Sonic the Hedgehog SEGA است. یک حلقه چرخان 16 بیتی پوشش IO عقب را نشان می دهد، در حالی که در سمت عقب حتی نیم نگاهی به Sonic در اواسط اجرا خواهید داشت. مادربرد ASRock برای جشن انتشار بازی جدید Sonic Frontiers SEGA به طور مشترک راه اندازی شده است.

اترنت Killer E3100G 2.5G، به علاوه مجموعه‌ای سخاوتمندانه از اتصالات USB IO عقب، از جمله پورت‌های USB Type-C 20 گیگابیت بر ثانیه و درگاه‌های بازی لایتنینگ ASRock که برای صفحه‌کلیدها و موش‌های پرسرعت بهینه‌سازی شده‌اند و لرزش ورودی و تأخیر کلیک را به حداقل می‌رسانند، شامل می‌شود. Nahimic Audio توسط SteelSeries تضمین می کند که صدای قدرتمند و دقیق متمرکز بر گیمر برای هدفون و بلندگوها به طور یکسان آماده است.

[ASRock Global] راه اندازی ASRock Z790 PG SONIC – دارای مجوز رسمی Sonic the HedgehogTM (342 بازدید)


ASRock را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر