Half Life 2 با NVIDIA RTX Remix تغییر مسیریابی پیدا می‌کند

Half Life 2 یک بازی قدیمی است که این روزها می تواند اجرا شود یا هر چیز دیگری. با مود RTX ایگور، بازی اکنون مسیریابی را اجرا می‌کند، بنابراین به آسانی قوی‌ترین فناوری GPU در حال حاضر در بازی‌ها موجود است. موددر نشان نمی‌دهد که چقدر این فناوری در بازی تاثیرگذار است، اما در آنجا ویدیوی تعبیه‌شده در بالا گیم‌پلی نسبتاً روان با وضوح 1080p را نشان می‌دهد.

اولین نمایش مود در واقع قبل از اینکه NVIDIA اعلام کند که RTX Remix منبع باز خواهد بود، قدمت دارد. Moder از باینری Portal RTX Remix برای دستیابی به این نتایج استفاده می کند. ممکن است انتظار داشته باشید که با کد باز بودن کد برای همه مددرها و توسعه دهندگان بازی، نتایج در آینده حتی تماشایی تر خواهد بود.

متأسفانه هنوز لینکی برای دانلود این مود وجود ندارد، اما احتمالاً خیلی زود است که فقط 2 روز پس از انتشار RTX Remix برای عموم، انتظار بازی های کاری را داشته باشیم.

منبع: ایگور زدروویچ از طريق Overclock3Dمنبع

حالت Half Life 2 با RTX

[Igor Zdrowowicz] Half – Life 2 با به‌روزرسانی RTX Remix 2 (40,678 بازدید)

HL2RTX (mod)، منبع: Igor Zdrowowicz

RTX Remix یک پلتفرم اصلاح نرم افزار برای بازی های DirectX 9 و DirectX 8 است. تمام فناوری‌های گرافیکی و تصاویری نسل بعدی را به بازی‌هایی اضافه می‌کند که در غیر این صورت هرگز به این زیبایی ظاهر نمی‌شدند. این فرآیند با استفاده از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی، روند بهبود بازی را ساده می کند. توسعه‌دهندگان و مدرها می‌توانند بازی‌های قدیمی‌تر را با بافت‌های باکیفیت‌تر، سیستم نورپردازی جدید یا با افزودن فناوری ردیابی پرتو و ارتقای وضوح تصویر مانند DLSS بازسازی کنند.

Igor Zdrowowicz یک موددر است که در حال حاضر روی “HL2RTX” کار می کند. این یک مد از بازی کلاسیک Valve Half Life 2 است که به لطف نرم افزار NVIDIA ردیابی مسیر را اضافه می کند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر