GUNNIR پردازنده گرافیکی Arc A770 16GB Photon White را راه اندازی کرد، کاهش قیمت جدید اعلام شد

در اوایل این هفته، یک شریک جدید Intel AIC ظاهر شد. یک شرکت فراموش شده به نام Sparkle، کارت های گرافیک جدیدی را بر اساس سری Intel Arc Alchemist معرفی کرد. اینها جدیدترین به روز رسانی های خانواده محصولات Intel Arc بودند که هنوز هم خانواده کوچکی هستند. Sparkle به برندهایی مانند Acer، ASRock، MSI، Gigabyte و GUNNIR ملحق خواهد شد که اکنون شرکای انحصاری برای پردازنده‌های گرافیکی Arc هستند.

این فقط پردازنده های گرافیکی AMD و NVIDIA نیستند که تخفیف داده می شوند.

این تبلیغات تا 10 اردیبهشت ادامه خواهد داشت. با این حال، با توجه به آنچه در ماه آینده به بازار می آید (سری RTX 4060/RX 7600)، این قیمت ها ممکن است به همان اندازه در این سطح باقی بمانند.

کاهش قیمت GUNNIR ARC GPU: GUNNIR

صحبت از قیمت ها شد، از امروز GUNNIR قیمت های سری Arc خود را کاهش می دهد. کاهش قیمت قابل توجه است، تا 33 درصد برای پردازنده های گرافیکی A380 و تا 13 درصد برای A770. اما باید توجه داشت که برخی از این کارت ها پیش از این در زمان فروش فلش با قیمت پایین تری عرضه می شدند.

GUNNIR اولین پردازنده گرافیکی Intel Arc را در رنگ سفید عرضه کرد

منبع: JD، ITHhome

منبع

خبر خوب برای طرفداران اینتل این است که امروز طراحی جدیدی به نام GUNNIR Photon White معرفی شد. این مدل مبتنی بر Arc A770 16GB است، بنابراین بهترین SKU دسکتاپ Alchemist موجود است. این یک کپی از طرح اصلی مشکی با همان پیکربندی GPU و ویژگی های قدرت است.

کارت جدید دارای پردازنده گرافیکی ACM-G10 با 32 هسته Xe، 16 گیگابایت حافظه GDDR6 با سرعت 16 گیگابیت بر ثانیه و TDP (PL1) 195 وات است. این یک طراحی 2.5 شیار با سه فن 9 سانتی متری است. این کارت اکنون با قیمت 2899 RMB ذکر شده است که گران ترین GPU GUNNIR Arc تاکنون است.

Arc A770 16GB Photon White OC، منبع: GUNNIR

در مقایسه با آنچه که در اکتبر سال گذشته توسط GUNNIR اعلام شد، گیمرها اکنون با همان قیمت از حافظه Arc A770 از 8 گیگابایت به 16 گیگابایت ارتقا خواهند یافت.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر