Grimlock تبدیل خودکار Robosen شما را در مورد پرداخت وام مسکن بازگرداند

ربات تبدیل خودکار Grimlock هم اکنون از Robosen و Hasbro برای پیش خرید در دسترس است. انتظار می رود در اواخر پاییز ارسال شود. اگر چه قیمت آن ممکن است فروش سختی باشد، حداقل آنها یک سکه کلکسیونی نسخه محدود می اندازند تا بتوانید نشان دهید که معادل اجاره یک ماهه را برای یک T-Rex روباتیک خرج کرده اید که در مورد خودش به صورت سوم شخص صحبت می کند.

علاوه بر شنیدن صدای کلاسیک گریملاک (همگام با “اقدامات رباتیک”)، همچنین می توانید با صحبت کردن با آن، آن را کنترل کنید. این محصول 42 فرمان صوتی را تشخیص می‌دهد و به شما امکان می‌دهد به آن بگویید تغییر کند، راه برود و «بدلکاری‌های خیره‌کننده» را انجام دهد. همچنین می‌توانید با استفاده از چهار حالت برنامه‌نویسی (مبتنی بر بلوک، دستی، صوتی و رایانه‌ای) ژست‌ها و اکشن‌های جدیدی برای Dinobot ایجاد کنید. و اگر پول واقعاً چیزی نیست، می‌توانید آن را با ربات Optimus Prime 699 دلاری جفت کنید تا شاهد بازسازی صحنه‌های جنگ کلاسیک مورد علاقه‌تان با Transformers باشید. این برای کودکان فوق‌العاده خواهد بود، اما قیمت آن عمدتاً آن را محدود به بزرگسالان نوستالژی زده با پول بیشتر از آنچه به نظر می‌رسد، می‌کند.

کلکسیونی Grimlock در حالت ربات 15 اینچ و در حالت دایناسور 15.4 اینچ ارتفاع دارد. Robosen تبدیل خودکار آن را به عنوان “مظهر تبدیل خودکار” توصیف می کند و این محصول را “اولین ربات راه رفتن دوپا و دوپا در جهان” می نامد. (نسخه Optimus Prime به‌عنوان یک ربات راه می‌رود اما به شکل کامیون رانندگی می‌کند.) سازنده می‌گوید Grimlock شامل 85 میکروچیپ، 34 سروو هوشمند با دقت بالا در حالی‌که بر روی «فناوری پیشرفته تراشه SOC» و «یک سیستم عامل ربات جامع» کار می‌کند. علاوه بر این، دارای سنسورهای IMU شش محوره برای نظارت بر تعادل است.

Robosen / Hasbro

Robosen امروز یک ترانسفورماتور تبدیل خودکار جدید را معرفی کرد. پس از راه اندازی Optimus Prime خود-تغییر شونده خود در سال 2021، این شرکت به گریملاک، رهبر Dinobots وابسته به Autobot که از یک ربات به یک T-Rex مکانیکی تبدیل می شود، توجه کرد. با این حال، قیمت برچسب 1699 دلاری آن (که فقط 1499 دلار برای پیش‌سفارش است) به آن اجازه می‌دهد تا وضعیت مالی شما را بدتر کند.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.منبع

این Grimlock بر اساس نسخه Transformers G1 است که در سال 1985 عرضه شد. این مجموعه شامل شمشیر Energon اسباب بازی اصلی، پرتاب کننده موشک کهکشانی و لوازم جانبی تاج است. Robosen و Hasbro حتی صداپیشه اصلی مجموعه انیمیشن G1، گرگ برگر 72 ساله را که اکنون 72 ساله است، بازگرداندند تا “150+ خط صوتی اصلی نسل 1 Transformers” را برای این اسباب بازی گران قیمت ضبط کند. برای افراد ناآشنا، این کاراکتر به سبک ساده صحبت کردن معروف است، از جمله عبارت معروف «من گریملاک!»

اسباب بازی Grimlock که خود تبدیل می شود از Robosen.  (به شکل T-Rex) به طرز وحشتناکی به سمت چپ در مقابل یک پس‌زمینه گرادیان خاکستری غرش می‌کند.