GPU-Z اکنون از پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA GeForce RTX 4090 و Intel Arc A770/A750 پشتیبانی می‌کند.

منبع و دانلود: TechPowerUP





منبع

تغییرات

  • پشتیبانی از NVIDIA GeForce RTX 4090 اضافه شده است
  • تشخیص بهبود یافته برای Intel Arc A750 و A770
  • مانیتورینگ دمای Intel Arc VRAM اضافه شده است
  • سنسورهای دمای Intel Arc ثابت شده است
  • به جای نمایش یک پنجره خالی، زمانی که DLSS Game Scan هیچ بازی پشتیبانی شده ای را پیدا نکند، یک پیام مناسب نمایش داده می شود.

نرم‌افزار نظارت و اطلاعات GPU-Z به غیر از تغییراتی که برای کارت‌های جدید اضافه شده است، هیچ تغییر عمده‌ای ایجاد نمی‌کند.

GPU-Z از دسکتاپ Arc A7 و GPU RTX 4090 پشتیبانی می کند

GPU-Z 2.5.0، منبع: TechPowerUP

با این حال، این به‌روزرسانی GPU-Z بسیار بیشتر است، زیرا در نهایت از سری Arc A7 دسکتاپ اینتل پشتیبانی می‌کند، تنها چند روز پس از تایید رسمی عرضه آن‌ها در ماه آینده. در واقع، اینتل تصمیم گرفت هر دو پردازنده گرافیکی A770 و A750 را در همان روزی که NVIDIA پردازنده گرافیکی RTX 4090 خود را عرضه می کند، معرفی کند. این کارت‌ها از قبل در دست بازبینان هستند. به احتمال بسیار زیاد هفته آینده (زمانی که اینتل تحریم بررسی را لغو می کند) GPU-Z و Arc GPU را در عمل شاهد باشیم.

کمتر از 12 روز مانده به عرضه، پردازنده گرافیکی بازی Ada Lovelace پرچمدار NVIDIA اکنون توسط GPU-Z پشتیبانی می شود. این برای همه بازبینانی که در حال حاضر روی تست های خود کار می کنند مفید خواهد بود. GPU-Z نه تنها اطلاعات دقیق BIOS، ساعت یا اورکلاک را نشان می‌دهد، بلکه جزئیاتی مانند محدودیت‌های قدرت یا حتی دارای اسکنر داخلی NVIDIA DLSS را نشان می‌دهد.

به روز رسانی TechPowerUP GPU-Z پشتیبانی از جدیدترین کارت های گرافیک را به ارمغان می آورد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر