GPU گیمینگ چینی MTT S80 به فروش می رسد، اما شما نمی توانید آن را بدون مادربرد خریداری کنید


GPU چینی MTT S80 برای پیش‌سفارش در دسترس است

اولین کارت بازی با رابط PCIe Gen5.

در وب سایت خرده فروشی چینی، اولین لیست Moore Threads MTT S80 را خواهید یافت. این کارت با قیمت 2999 RMB موجود است، اما این قیمت برای خود کارت گرافیک نیست.

Moore Threads MTT S80، منبع: JD

این کارت در حال حاضر تنها در بسته‌ای با ASUS TUF GAMING B660M-PLUS D4 به ارزش 1029 RMB موجود است. این بدان معناست که ارزش پردازنده گرافیکی M80 حدود 1970 RMB (276 دلار) است. متاسفانه گزینه ای برای خرید جداگانه وجود ندارد.

کسانی که با این “هدیه” مادربرد موافقت می کنند باید تا 16 نوامبر صبر کنند، یعنی زمانی که کارت ها برای اولین مشتریان ارسال می شود. آنچه شایان ذکر است که سایر بسته های مادربرد بعداً ارائه خواهند شد، اما راه اندازی بسیار محدود است. با این حال، مشخص نیست که چند کارت ساخته شده است.

Moore Threads MTT S80، منبع: JD

همانطور که قبلا ذکر شد، این کارت مبتنی بر یک پردازنده گرافیکی جدید به نام Chunxiao با 4096 هسته FP32 است. این دستگاه با 16 گیگابایت حافظه GDDR6 14 گیگابیت بر ثانیه عرضه می شود و به DisplayPort 1.4a و HDMI 2.1 مجهز است. پشتیبانی از وضوح بالا یکی از نکات کلیدی فروش این کارت است (همانطور که در عنوان محصول مشاهده می شود).

این کارت از DirectX و OpenGL API پشتیبانی می کند، اما شرکت تایید نمی کند که کدام نسخه. مهمتر از آن، MTT فقط برای چند بازی، از جمله Crossfire، League of Legends، Diablo 3، Minecraft یا Need For Speed ​​Hot Pursuit 3 بهینه شده است. هیچ خبری در مورد پشتیبانی بین المللی از درایورها یا نرم افزار وجود ندارد.

Moore Threads MTT S80، منبع: JD

منبع: JD

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر