GPU ادعایی GeForce RTX 4070 Ti Founders Edition تصویر شده است


بالاخره انویدیا کارت RTX 4070 Ti FE را برنامه ریزی می کرد

ظاهراً از یک GPU منتشر نشده Founders Edition عکس گرفته شده است.

PCB مرجع NVIDIA در پردازنده‌های گرافیکی سفارشی RTX 4070 Ti، منبع: @KittyYukko

عکس های جدیدی از آخرین کارت دسکتاپ RTX 40 که قرار است راه اندازی شود در توییتر منتشر شده است. این مدل RTX 4070 Ti، که قبلا با نام RTX 4080 12GB شناخته می‌شد، هرگز در طراحی مرجع عرضه نشده است، حداقل زمانی که راه‌حل خنک‌کننده در نظر گرفته می‌شود. نسخه موسسان این مدل مبتنی بر AD104 هرگز به بازار عرضه نشد، اما شواهد کافی وجود دارد که نشان می‌دهد چنین طرح‌هایی قبلاً وجود داشته است.

در واقع، عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط @KittyYukko به نظر می رسد دقیقاً این را تأیید می کند. مدل مبتنی بر AD104 دارای نوعی خنک کننده مرجع با دو فن بود. به نظر می رسد شبیه به آنچه که چند هفته پیش به عنوان RTX 4070 FE به اشتراک گذاشته شده بود. با این حال، تا آنجا که به شایعات مربوط می شود، به نظر می رسد که NVIDIA در حال حاضر برنامه ای برای عرضه هیچ کدام از مدل ها به عنوان Founders Edition ندارد.

طراحی PCB شبیه به آنچه می‌توان در برخی از کارت‌های نیمه سفارشی RTX 4070 Ti مانند Inno3D یا PNY یافت. با این حال، آن مدل‌ها مانند کارت فوق، برش C شکل کاملی ندارند.

PCB مرجع NVIDIA در پردازنده‌های گرافیکی سفارشی RTX 4070 Ti، منبع: HKEPC & TechPowerUP

RTX 4070 Ti در ماه ژانویه عرضه شد و احتمال انتشار Founders Edition توسط NVIDIA بسیار کم است. بنابراین، این تصاویر تنها تایید می‌کنند که در مقطعی شرکت چنین گزینه‌ای را در نظر گرفته است، اما (خوشبختانه AIBs) تصمیم گرفته است که فقط به طراحی شریک پایبند باشد.

منبع: @KittyYukkoمنبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر